Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.04.2026 | NK Lokomotiva Zagreb - NK Slaven Belupo | 2 : 1 |
| 10.03.2026 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 1 : 1 |
| 13.02.2026 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 : 0 |
| 17.01.2026 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 : 4 |
| 08.11.2025 | NK Lokomotiva Zagreb - NK Slaven Belupo | 1 : 1 |
| 23.08.2025 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 1 : 2 |
| 18.04.2025 | NK Lokomotiva Zagreb - NK Slaven Belupo | 0 : 2 |
| 09.02.2025 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 : 1 |
| 02.11.2024 | NK Lokomotiva Zagreb - NK Slaven Belupo | 0 : 1 |
| 17.08.2024 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 1 | W |
| 30.08.2026 | NK Osijek - NK Slaven Belupo | 3 - 0 | L |
| 22.08.2026 | NK Slaven Belupo - HNK Gorica | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Istra 1961 - NK Slaven Belupo | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | NK Slaven Belupo - NK Varazdin | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva Zagreb | 2 - 1 | L |
| 31.08.2026 | NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split | 2 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Rudes - NK Lokomotiva Zagreb | 4 - 1 | L |
| 15.08.2026 | NK Osijek - NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | NK Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica | 3 - 1 | W |
Предстоящата среща между NK Slaven Belupo и NK Lokomotiva Zagreb е насрочена за 06.09.2026 19:00 в HNL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
NK Slaven Belupo е на позиция 9 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LLL. NK Lokomotiva Zagreb е на позиция 4 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е LWW.
NK Slaven Belupo има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWDWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. NK Lokomotiva Zagreb има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWDWDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи NK Slaven Belupo има 4 победи, равенствата са 3, а NK Lokomotiva Zagreb има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка NK Slaven Belupo -1 / NK Lokomotiva Zagreb +1 подкрепя NK Slaven Belupo със средна промяна 2.20 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 16 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.03% при 606 наблюдения).
Дисциплинарният профил на NK Slaven Belupo като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на NK Lokomotiva Zagreb като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между NK Slaven Belupo и NK Lokomotiva Zagreb завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.8. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на NK Slaven Belupo като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой NK Slaven Belupo получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на NK Lokomotiva Zagreb като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой NK Lokomotiva Zagreb получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше NK Slaven Belupo с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.2 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.