📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L D D
0
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
58%
42%
18
Общо удари
14
3
Точни удари
7
10
Неточни удари
6
8
Корнери
5
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
2
9
Удари в наказателното поле
10
9
Удари извън наказателното поле
4
5
Блокирани удари
1
5
Спасявания
3
19
Нарушения
19
359
Точни пасове
239
422
Общо пасове
303
18
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

0
6
4
🟢 Aarhus 🟡 Равенства FC Midtjylland 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Aarhus - FC Midtjylland 0 : 0
20.04.2026 FC Midtjylland - Aarhus 2 : 1
08.03.2026 FC Midtjylland - Aarhus 1 : 1
12.02.2026 Aarhus - FC Midtjylland 0 : 1
03.11.2025 FC Midtjylland - Aarhus 1 : 1
03.08.2025 Aarhus - FC Midtjylland 0 : 0
04.05.2025 FC Midtjylland - Aarhus 3 : 1
13.04.2025 Aarhus - FC Midtjylland 1 : 1
27.10.2024 FC Midtjylland - Aarhus 2 : 0
19.07.2024 Aarhus - FC Midtjylland 1 : 1

🗓 Последни мачове: Aarhus

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Randers FC - Aarhus 2 - 1 L
27.08.2026 Aarhus - Benfica 1 - 3 L
23.08.2026 Aarhus - Odense 2 - 2 D
20.08.2026 Benfica - Aarhus 3 - 1 L
14.08.2026 Viborg - Aarhus 2 - 1 L

📆 Последни мачове: FC Midtjylland

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Silkeborg - FC Midtjylland 1 - 1 D
27.08.2026 HNK Rijeka - FC Midtjylland 1 - 4 W
23.08.2026 FC Midtjylland - Randers FC 1 - 0 W
20.08.2026 FC Midtjylland - HNK Rijeka 2 - 0 W
16.08.2026 Lyngby - FC Midtjylland 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Aarhus и FC Midtjylland е насрочена за 02.09.2026 18:00 в Superliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Aarhus е на позиция 10 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е LDLDD. FC Midtjylland е на позиция 4 с 11 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:3. Записаната форма е DWDWW.

Последни резултати

Aarhus има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLWDWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. FC Midtjylland има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWDWWWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Aarhus има 0 победи, равенствата са 6, а FC Midtjylland има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.85; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Aarhus -1.5 / FC Midtjylland +1.5 подкрепя FC Midtjylland със средна промяна 1.23 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 15, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.23% при 2904 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Aarhus като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Midtjylland като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 12:00:05 · Заключен: 2026-09-02 19:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Aarhus и FC Midtjylland завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.85. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Aarhus като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Aarhus получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Midtjylland като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой FC Midtjylland получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Midtjylland с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.23 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.