Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.05.2025 | Lyngby - Viborg | 0 : 0 |
| 21.04.2025 | Viborg - Lyngby | 1 : 1 |
| 20.10.2024 | Lyngby - Viborg | 0 : 0 |
| 26.08.2024 | Viborg - Lyngby | 1 : 0 |
| 20.05.2024 | Lyngby - Viborg | 3 : 1 |
| 21.04.2024 | Viborg - Lyngby | 2 : 1 |
| 17.03.2024 | Lyngby - Viborg | 2 : 0 |
| 28.07.2023 | Viborg - Lyngby | 2 : 2 |
| 07.10.2022 | Lyngby - Viborg | 1 : 1 |
| 28.08.2022 | Viborg - Lyngby | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | AC Horsens - Viborg | 2 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Viborg - FC Copenhagen | 4 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Viborg - Aarhus | 2 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Sonderjyske - Viborg | 0 - 0 | D |
| 02.08.2026 | Brondby - Viborg | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Lyngby - Odense | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | FA 2000 - Lyngby | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | AC Horsens - Lyngby | 2 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Lyngby - FC Midtjylland | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Randers FC - Lyngby | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Viborg и Lyngby е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Superliga. Посоченият стадион е Energi Viborg Arena, Viborg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Viborg е на позиция 2 с 13 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WWWDL. Lyngby е на позиция 11 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:5. Записаната форма е DLDLD.
Viborg има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWWLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Lyngby има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLDLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Viborg има 3 победи, равенствата са 5, а Lyngby има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.38; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Viborg -0.25 / Lyngby +0.25 подкрепя Viborg със средна промяна 3.14 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 52 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Viborg като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lyngby като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Viborg и Lyngby завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.38. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Viborg като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Viborg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lyngby като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Lyngby получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Viborg с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.14 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.