Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.11.2025 | Silkeborg - Aarhus | 0 : 2 |
| 05.10.2025 | Aarhus - Silkeborg | 3 : 1 |
| 01.12.2024 | Silkeborg - Aarhus | 1 : 1 |
| 15.09.2024 | Aarhus - Silkeborg | 1 : 1 |
| 16.05.2024 | Aarhus - Silkeborg | 0 : 1 |
| 09.05.2024 | Silkeborg - Aarhus | 1 : 0 |
| 01.04.2024 | Silkeborg - Aarhus | 2 : 2 |
| 10.03.2024 | Silkeborg - Aarhus | 0 : 1 |
| 13.08.2023 | Aarhus - Silkeborg | 2 : 2 |
| 26.02.2023 | Aarhus - Silkeborg | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Aarhus - FC Midtjylland | 0 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Randers FC - Aarhus | 2 - 1 | L |
| 27.08.2026 | Aarhus - Benfica | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Aarhus - Odense | 2 - 2 | D |
| 20.08.2026 | Benfica - Aarhus | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Silkeborg - FC Midtjylland | 1 - 1 | D |
| 27.08.2026 | Vejle - Silkeborg | 3 - 0 | L |
| 24.08.2026 | Brondby - Silkeborg | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | FC Nordsjaelland - Silkeborg | 1 - 0 | L |
| 10.08.2026 | Silkeborg - Odense | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Aarhus и Silkeborg е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Superliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Aarhus е на позиция 10 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е LLDLD. Silkeborg е на позиция 9 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:4. Записаната форма е DLLWL.
Aarhus има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLLWDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Silkeborg има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWLDWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Aarhus има 3 победи, равенствата са 5, а Silkeborg има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.43; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Aarhus с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.47%, 20.87% и 15.66%. Разликата в моделния momentum е 47.81 пункта в полза на Aarhus. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.06%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Aarhus 0 / Silkeborg 0 подкрепя Aarhus със средна промяна 1.97 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 25 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Aarhus като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Silkeborg като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Aarhus и Silkeborg завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.43. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Aarhus като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Aarhus получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Silkeborg като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Silkeborg получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aarhus с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.97 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.