📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D L L W
0
🏟 Nature Energy Park , Odense
✔ Краен резултат
5
W W L W W
Владение на топката
59%
41%
9
Общо удари
6
4
Точни удари
4
4
Неточни удари
1
4
Корнери
1
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
3
4
Удари в наказателното поле
4
5
Удари извън наказателното поле
2
1
Блокирани удари
1
1
Спасявания
4
11
Нарушения
5
440
Точни пасове
289
491
Общо пасове
340
4
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Odense 🟡 Равенства FC Copenhagen 🔴
Дата Мач Резултат
22.04.2026 FC Copenhagen - Odense 2 : 1
15.03.2026 Odense - FC Copenhagen 2 : 1
21.02.2026 Odense - FC Copenhagen 2 : 2
23.08.2025 FC Copenhagen - Odense 1 : 1
17.03.2024 Odense - FC Copenhagen 0 : 2
11.08.2023 FC Copenhagen - Odense 2 : 1
05.03.2023 FC Copenhagen - Odense 7 : 0
10.09.2022 Odense - FC Copenhagen 2 : 1
20.02.2022 FC Copenhagen - Odense 2 : 0
01.08.2021 Odense - FC Copenhagen 0 : 2

🗓 Последни мачове: Odense

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Lyngby - Odense 1 - 1 D
26.08.2026 FC Fredericia - Odense 1 - 2 W
23.08.2026 Aarhus - Odense 2 - 2 D
16.08.2026 Odense - AC Horsens 1 - 2 L
10.08.2026 Silkeborg - Odense 1 - 0 L

📆 Последни мачове: FC Copenhagen

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 FC Copenhagen - FC Nordsjaelland 2 - 0 W
31.08.2026 FC Copenhagen - Sonderjyske 3 - 1 W
27.08.2026 FC Copenhagen - Inter Turku 4 - 1 W
23.08.2026 Viborg - FC Copenhagen 4 - 0 L
20.08.2026 Inter Turku - FC Copenhagen 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Odense и FC Copenhagen е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Superliga. Посоченият стадион е Nature Energy Park, Odense. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Odense е на позиция 8 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е DDLLW. FC Copenhagen е на позиция 1 с 15 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:3. Записаната форма е WWLWW.

Последни резултати

Odense има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLLWLLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Copenhagen има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDWWWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Odense има 2 победи, равенствата са 2, а FC Copenhagen има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Odense -0.5 / FC Copenhagen +0.5 подкрепя Odense със средна промяна 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Odense като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Copenhagen като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:31 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Odense и FC Copenhagen завърши при резултат 0:5. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.2. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Odense като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Odense получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Copenhagen като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой FC Copenhagen получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Odense с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.26 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:5 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.