Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | FBC Melgar - Atletico Grau | 0 : 0 |
| 05.10.2025 | Atletico Grau - FBC Melgar | 0 : 0 |
| 18.05.2025 | FBC Melgar - Atletico Grau | 1 : 1 |
| 24.09.2024 | FBC Melgar - Atletico Grau | 0 : 0 |
| 21.04.2024 | Atletico Grau - FBC Melgar | 1 : 2 |
| 07.07.2023 | FBC Melgar - Atletico Grau | 3 : 0 |
| 04.02.2023 | Atletico Grau - FBC Melgar | 3 : 0 |
| 24.10.2022 | Atletico Grau - FBC Melgar | 2 : 1 |
| 25.06.2022 | FBC Melgar - Atletico Grau | 1 : 0 |
| 14.10.2020 | FBC Melgar - Atletico Grau | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Atletico Grau - FBC Melgar | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Atletico Grau - Sport Boys | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | FC Cajamarca - Atletico Grau | 1 - 3 | W |
| 14.08.2026 | Atletico Grau - Comerciantes Unidos | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Juan Pablo II College - Atletico Grau | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Atletico Grau - FBC Melgar | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | FBC Melgar - Alianza Lima | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Cultural Santa Rosa - FBC Melgar | 0 - 3 | W |
| 09.08.2026 | FBC Melgar - FC Cajamarca | 2 - 4 | L |
| 02.08.2026 | UCV Moquegua - FBC Melgar | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Atletico Grau и FBC Melgar е насрочена за 31.08.2026 20:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Atletico Grau е на позиция 7 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 15:22. Записаната форма е WWDLL. FBC Melgar е на позиция 5 с 11 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 34:22. Записаната форма е DWLDW.
Atletico Grau има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDLLWDDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. FBC Melgar има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWWDDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Atletico Grau има 2 победи, равенствата са 4, а FBC Melgar има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.23; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 97%; над 9.5 корнера — 87%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Atletico Grau -1.25 / FBC Melgar +1.25 подкрепя FBC Melgar със средна промяна 1.54 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Atletico Grau като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.82 жълти, 0.18 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 27.3%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FBC Melgar като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.36 жълти, 0.27 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 36.4%, 27.3% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Atletico Grau и FBC Melgar завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 2 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.23. В мача бяха отчетени общо 2 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 87%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Grau като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.82 жълти, 0.18 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Atletico Grau получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 18.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FBC Melgar като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.36 жълти, 0.27 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой FBC Melgar получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 18.2% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FBC Melgar с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.54 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.