📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W L
2
🏟 Estadio Inca Garcilaso de la Vega , Cusco
✔ Краен резултат
0
W D L D D
Владение на топката
64%
36%
26
Общо удари
11
12
Точни удари
2
11
Неточни удари
7
5
Корнери
2
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
18
Удари в наказателното поле
5
8
Удари извън наказателното поле
6
3
Блокирани удари
2
1
Спасявания
11
10
Нарушения
6
539
Точни пасове
246
607
Общо пасове
310
6
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 Cusco 🟡 Равенства UCV Moquegua 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 UCV Moquegua - Cusco 1 : 2

🗓 Последни мачове: Cusco

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Cusco - UCV Moquegua 2 - 0 W
31.08.2026 Cienciano - Cusco 1 - 2 W
23.08.2026 Deportivo Garcilaso - Cusco 4 - 1 L
14.08.2026 Cusco - Juan Pablo II College 2 - 0 W
07.08.2026 Comerciantes Unidos - Cusco 3 - 1 L

📆 Последни мачове: UCV Moquegua

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Cusco - UCV Moquegua 2 - 0 L
30.08.2026 UCV Moquegua - Alianza Atletico 1 - 4 L
27.08.2026 ADT - UCV Moquegua 2 - 0 L
22.08.2026 Sport Huancayo - UCV Moquegua 0 - 2 W
16.08.2026 UCV Moquegua - Sport Boys 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cusco и UCV Moquegua е насрочена за 05.09.2026 23:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Inca Garcilaso de la Vega, Cusco. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cusco е на позиция 9 с 9 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:28. Записаната форма е LWLWL. UCV Moquegua е на позиция 12 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 19:26. Записаната форма е WDLDD.

Последни резултати

Cusco има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLWLLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. UCV Moquegua има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLDDDDD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Cusco има 1 победи, равенствата са 0, а UCV Moquegua има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Cusco с увереност 71%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 71.24%, 19.50% и 9.26%. Разликата в моделния momentum е 61.98 пункта в полза на Cusco. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.39%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.79% при 569 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Cusco като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.56 жълти, 0.00 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 44.4%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на UCV Moquegua като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 27.3%, 9.1% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:30:08 · Заключен: 2026-09-06 00:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cusco и UCV Moquegua завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Cusco като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.56 жълти, 0 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой Cusco получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на UCV Moquegua като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой UCV Moquegua получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 03:22:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.