📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟 Estadio Inca Garcilaso de la Vega , Cusco
✔ Краен резултат
2
W W W D L
Владение на топката
59%
41%
28
Общо удари
7
10
Точни удари
5
12
Неточни удари
1
12
Корнери
3
2
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
1
Засади
0
17
Удари в наказателното поле
4
11
Удари извън наказателното поле
3
6
Блокирани удари
1
3
Спасявания
6
10
Нарушения
19
377
Точни пасове
238
434
Общо пасове
307
18
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

2
5
0
🟢 Deportivo Garcilaso 🟡 Равенства Atletico Grau 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 Atletico Grau - Deportivo Garcilaso 0 : 0
06.08.2025 Atletico Grau - Deportivo Garcilaso 1 : 1
28.02.2025 Deportivo Garcilaso - Atletico Grau 2 : 0
22.10.2024 Atletico Grau - Deportivo Garcilaso 2 : 2
12.05.2024 Deportivo Garcilaso - Atletico Grau 0 : 0
30.07.2023 Atletico Grau - Deportivo Garcilaso 1 : 1
25.02.2023 Deportivo Garcilaso - Atletico Grau 2 : 0

🗓 Последни мачове: Deportivo Garcilaso

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Alianza Lima - Deportivo Garcilaso 0 - 1 W
23.08.2026 Deportivo Garcilaso - Cusco 4 - 1 W
16.08.2026 Cienciano - Deportivo Garcilaso 0 - 0 D
09.08.2026 Deportivo Garcilaso - UCV Moquegua 2 - 0 W
02.08.2026 ADT - Deportivo Garcilaso 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Atletico Grau

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Atletico Grau - FBC Melgar 1 - 0 W
26.08.2026 Atletico Grau - Sport Boys 2 - 2 D
21.08.2026 FC Cajamarca - Atletico Grau 1 - 3 W
14.08.2026 Atletico Grau - Comerciantes Unidos 1 - 0 W
08.08.2026 Juan Pablo II College - Atletico Grau 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Garcilaso и Atletico Grau е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Inca Garcilaso de la Vega, Cusco. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Garcilaso е на позиция 2 с 16 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:20. Записаната форма е WWDWW. Atletico Grau е на позиция 6 с 13 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 15:22. Записаната форма е WWWDL.

Последни резултати

Deportivo Garcilaso има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWWLDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Atletico Grau има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDLLWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Deportivo Garcilaso има 2 победи, равенствата са 5, а Atletico Grau има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.71. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 14.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 93%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportivo Garcilaso с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.65%, 25.08% и 14.28%. Разликата в моделния momentum е 46.37 пункта в полза на Deportivo Garcilaso. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.21%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Garcilaso -0.75 / Atletico Grau +0.75 подкрепя Deportivo Garcilaso със средна промяна 7.90 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Garcilaso като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.09 жълти, 0.00 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 27.3%, 9.1% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico Grau като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.73 жълти, 0.18 червени и 1.91 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 54.5%, 36.4%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:26 · Заключен: 2026-09-06 20:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Garcilaso и Atletico Grau завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 1.71 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.8. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Garcilaso като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.09 жълти, 0 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Garcilaso получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Grau като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.73 жълти, 0.18 червени и 1.91 общо картона на мач. В този двубой Atletico Grau получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.09 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 18.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportivo Garcilaso с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 7.9 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:51:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.