📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L W L
2
🏟 Estadio Héroes de San Ramón , Cajamarca
✔ Краен резултат
5
L D L W L
Владение на топката
56%
44%
16
Общо удари
18
2
Точни удари
6
11
Неточни удари
10
3
Корнери
2
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
4
Засади
0
6
Удари в наказателното поле
12
10
Удари извън наказателното поле
6
3
Блокирани удари
2
1
Спасявания
0
14
Нарушения
19
259
Точни пасове
191
345
Общо пасове
269
18
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 FC Cajamarca 🟡 Равенства Cienciano 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 Cienciano - FC Cajamarca 3 : 0

🗓 Последни мачове: FC Cajamarca

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Comerciantes Unidos - FC Cajamarca 2 - 3 W
21.08.2026 FC Cajamarca - Atletico Grau 1 - 3 L
16.08.2026 FC Cajamarca - Universitario 2 - 3 L
09.08.2026 FBC Melgar - FC Cajamarca 2 - 4 W
01.08.2026 FC Cajamarca - Sport Huancayo 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Cienciano

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Cienciano - Cusco 1 - 2 L
23.08.2026 Sport Boys - Cienciano 5 - 1 L
21.08.2026 Botafogo - Cienciano 1 - 0 L
16.08.2026 Cienciano - Deportivo Garcilaso 0 - 0 D
14.08.2026 Cienciano - Botafogo 6 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Cajamarca и Cienciano е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Héroes de San Ramón, Cajamarca. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Cajamarca е на позиция 14 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 26:34. Записаната форма е WLLWL. Cienciano е на позиция 16 с 4 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 37:28. Записаната форма е LDLWL.

Последни резултати

FC Cajamarca има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLDLDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Cienciano има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWLWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи FC Cajamarca има 0 победи, равенствата са 0, а Cienciano има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.20; над 7.5 корнера — 96%; над 8.5 корнера — 85%; над 9.5 корнера — 76%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Cajamarca -0.5 / Cienciano +0.5 подкрепя Cienciano със средна промяна 1.43 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Cajamarca като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 3.17 жълти, 0.08 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 75.0%, 66.7%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cienciano като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.22 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 88.9%, 55.6%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:00:07 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Cajamarca и Cienciano завърши при резултат 2:5. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.2. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 76%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Cajamarca като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 3.17 жълти, 0.08 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой FC Cajamarca получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 25%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cienciano като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0.22 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Cienciano получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cienciano с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.43 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:5 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.