Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | Alianza Lima - Juan Pablo II College | 2 : 0 |
| 01.08.2025 | Juan Pablo II College - Alianza Lima | 0 : 0 |
| 22.02.2025 | Alianza Lima - Juan Pablo II College | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Juan Pablo II College - Alianza Lima | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Cultural Santa Rosa - Juan Pablo II College | 3 - 4 | W |
| 22.08.2026 | Juan Pablo II College - ADT | 5 - 1 | W |
| 14.08.2026 | Cusco - Juan Pablo II College | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Juan Pablo II College - Atletico Grau | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Juan Pablo II College - Alianza Lima | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Alianza Lima - Deportivo Garcilaso | 0 - 1 | L |
| 23.08.2026 | FBC Melgar - Alianza Lima | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Alianza Lima - UTC | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Sport Boys - Alianza Lima | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Juan Pablo II College и Alianza Lima е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Juan Pablo II College е на позиция 9 с 11 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 26:44. Записаната форма е WWLDL. Alianza Lima е на позиция 8 с 12 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 5 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 37:12. Записаната форма е LDWDW.
Juan Pablo II College има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWDDDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Alianza Lima има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWDWLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 3 директни срещи Juan Pablo II College има 0 победи, равенствата са 1, а Alianza Lima има 2 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.63; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 90%; над 9.5 корнера — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Juan Pablo II College -0.75 / Alianza Lima +0.75 подкрепя Juan Pablo II College със средна промяна 1.50 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Juan Pablo II College като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.58 жълти, 0.33 червени и 1.92 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Alianza Lima като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.09 жълти, 0.09 червени и 2.18 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 72.7%, 45.5%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Juan Pablo II College и Alianza Lima завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.63. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 90%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 80%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Juan Pablo II College като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.58 жълти, 0.33 червени и 1.92 общо картона на мач. В този двубой Juan Pablo II College получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.92 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Alianza Lima като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.09 жълти, 0.09 червени и 2.18 общо картона на мач. В този двубой Alianza Lima получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.18 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Juan Pablo II College с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.5 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.