Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.03.2026 | Sport Boys - Sport Huancayo | 3 : 0 |
| 05.10.2025 | Sport Boys - Sport Huancayo | 2 : 1 |
| 18.05.2025 | Sport Huancayo - Sport Boys | 1 : 0 |
| 14.07.2024 | Sport Boys - Sport Huancayo | 2 : 1 |
| 27.01.2024 | Sport Huancayo - Sport Boys | 1 : 0 |
| 22.10.2023 | Sport Huancayo - Sport Boys | 1 : 0 |
| 04.06.2023 | Sport Boys - Sport Huancayo | 1 : 0 |
| 29.10.2022 | Sport Huancayo - Sport Boys | 3 : 1 |
| 03.07.2022 | Sport Boys - Sport Huancayo | 2 : 3 |
| 29.08.2021 | Sport Huancayo - Sport Boys | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sport Huancayo - Sport Boys | 2 - 1 | W |
| 30.08.2026 | ADT - Sport Huancayo | 1 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Sporting Cristal - Sport Huancayo | 4 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Sport Huancayo - UCV Moquegua | 0 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Sporting Cristal - Sport Huancayo | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sport Huancayo - Sport Boys | 2 - 1 | L |
| 30.08.2026 | Sport Boys - Sporting Cristal | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Atletico Grau - Sport Boys | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Sport Boys - Cienciano | 5 - 1 | W |
| 16.08.2026 | UCV Moquegua - Sport Boys | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Sport Huancayo и Sport Boys е насрочена за 05.09.2026 20:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Huancayo, Huancayo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sport Huancayo е на позиция 13 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 26:33. Записаната форма е LLDWW. Sport Boys е на позиция 4 с 11 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:20. Записаната форма е WDDWW.
Sport Huancayo има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDWWLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sport Boys има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDWWLWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Sport Huancayo има 5 победи, равенствата са 1, а Sport Boys има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Sport Huancayo или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.92%, 25.63% и 18.45%. Разликата в моделния momentum е 37.47 пункта в полза на Sport Huancayo. Оценката за качество на входните данни е 82/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Има текущ потвърден reversal сигнал за Home -0.75. Той е пазарен индикатор, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Sport Huancayo като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.30 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 50.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sport Boys като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.20 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 50.0%, 30.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sport Huancayo и Sport Boys завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sport Huancayo като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0.3 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Sport Huancayo получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sport Boys като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.6 жълти, 0.2 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой Sport Boys получи 8 жълти и 0 червени картона, или 8 общо. Това е с 5.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sport Huancayo с хендикап -0.75. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.