Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | Cultural Santa Rosa - Sporting Cristal | 3 : 2 |
| 26.10.2025 | Sporting Cristal - Cultural Santa Rosa | 0 : 1 |
| 21.06.2025 | Cultural Santa Rosa - Sporting Cristal | 3 : 1 |
| 31.07.2024 | Cultural Santa Rosa - Sporting Cristal | 3 : 3 |
| 16.02.2024 | Sporting Cristal - Cultural Santa Rosa | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sport Boys - Sporting Cristal | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Sporting Cristal - Sport Huancayo | 4 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Alianza Atletico - Sporting Cristal | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Sporting Cristal - Sport Huancayo | 4 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Universitario - Sporting Cristal | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Cultural Santa Rosa - Juan Pablo II College | 3 - 4 | L |
| 23.08.2026 | Universitario - Cultural Santa Rosa | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Cultural Santa Rosa - FBC Melgar | 0 - 3 | L |
| 07.08.2026 | Sport Huancayo - Cultural Santa Rosa | 1 - 1 | D |
| 31.07.2026 | Cultural Santa Rosa - Comerciantes Unidos | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Sporting Cristal и Cultural Santa Rosa е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Alberto Gallardo, Lima. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sporting Cristal е на позиция 11 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 32:32. Записаната форма е LLWDW. Cultural Santa Rosa е на позиция 16 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 30:26. Записаната форма е LLLDW.
Sporting Cristal има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDWLLDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Cultural Santa Rosa има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWLWLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 5 директни срещи Sporting Cristal има 1 победи, равенствата са 1, а Cultural Santa Rosa има 3 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.98; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Sporting Cristal с увереност 73%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 72.70%, 17.59% и 9.72%. Разликата в моделния momentum е 62.98 пункта в полза на Sporting Cristal. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.27 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.68%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Sporting Cristal като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.91 жълти, 0.09 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.9%, 63.6%, 27.3%, 18.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cultural Santa Rosa като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.20 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 50.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sporting Cristal и Cultural Santa Rosa завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 4.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.98. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sporting Cristal като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.91 жълти, 0.09 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Sporting Cristal получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cultural Santa Rosa като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.2 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Cultural Santa Rosa получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.