📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D L ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L D W ?
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 Barranquilla 🟡 Равенства Popayan 🔴
Дата Мач Резултат
01.09.2026 Barranquilla - Popayan 2 : 1
26.02.2026 Popayan - Barranquilla 0 : 2
20.10.2025 Popayan - Barranquilla 1 : 0
10.05.2025 Barranquilla - Popayan 0 : 0
17.08.2024 Barranquilla - Popayan 1 : 1
26.02.2024 Popayan - Barranquilla 1 : 0
02.10.2023 Barranquilla - Popayan 1 : 0
25.04.2023 Popayan - Barranquilla 1 : 2
03.08.2022 Barranquilla - Popayan 1 : 1
11.04.2022 Popayan - Barranquilla 0 : 0

🗓 Последни мачове: Barranquilla

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Barranquilla - Popayan 2 - 1 W
30.08.2026 Barranquilla - Millonarios 0 - 0 D
25.08.2026 Internacional Palmira - Barranquilla 1 - 0 L
20.08.2026 Real Santander - Barranquilla 2 - 2 D
18.08.2026 Barranquilla - Quindio -

📆 Последни мачове: Popayan

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Barranquilla - Popayan 2 - 1 L
25.08.2026 Popayan - Bogota FC 1 - 2 L
15.08.2026 Orsomarso - Popayan -
12.08.2026 Popayan - Union Magdalena -
06.08.2026 Real Soacha - Popayan 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Barranquilla и Popayan е насрочена за 01.09.2026 22:30 в Primera B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Barranquilla е на позиция 14 с 2 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 28:29. Записаната форма е LDDL. Popayan е на позиция 13 с 4 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:23. Записаната форма е LLDW.

Последни резултати

Barranquilla има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLDLDDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Popayan има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWLWDLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Barranquilla има 4 победи, равенствата са 4, а Popayan има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.30. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Barranquilla 0 / Popayan 0 подкрепя Popayan със средна промяна 1.19 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Barranquilla като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 23 завършени мача (39.1% покритие). Дисциплинарният профил на Popayan като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 18 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-09-01 01:00:04 · Заключен: 2026-09-02 00:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Barranquilla и Popayan завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.3 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Barranquilla като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Barranquilla получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Popayan като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Popayan получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Popayan с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.19 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 02:57:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.