Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.02.2026 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 0 : 0 |
| 14.11.2025 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 3 : 0 |
| 25.05.2025 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 2 : 1 |
| 24.10.2024 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 0 : 0 |
| 18.10.2024 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 1 : 2 |
| 24.08.2024 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 1 : 2 |
| 20.02.2024 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 1 : 0 |
| 21.09.2023 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 0 : 2 |
| 13.04.2023 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 1 : 0 |
| 07.08.2022 | Deportivo Pasto - Bucaramanga | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Bucaramanga - Atletico Nacional | 1 - 1 | D |
| 31.10.2026 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 2 - 1 | W |
| 27.10.2026 | Santa Fe - Bucaramanga | 2 - 1 | L |
| 23.10.2026 | Chico - Bucaramanga | 1 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Bucaramanga - America de Cali | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Deportivo Pasto - Jaguares | 2 - 0 | W |
| 31.10.2026 | Bucaramanga - Deportivo Pasto | 2 - 1 | L |
| 26.10.2026 | Deportes Tolima - Deportivo Pasto | 0 - 1 | W |
| 23.10.2026 | Atletico Nacional - Deportivo Pasto | 3 - 0 | L |
| 20.10.2026 | Deportivo Pasto - Alianza Petrolera | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Bucaramanga и Deportivo Pasto е насрочена за 31.10.2026 01:05 в Primera A. Посоченият стадион е Estadio Américo Montanini, Bucaramanga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bucaramanga е на позиция 6 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 23:15. Записаната форма е LLDDW. Deportivo Pasto е на позиция 20 с 12 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 10:22. Записаната форма е WLLDL.
Bucaramanga има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDWWWDWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Deportivo Pasto има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLWWLDL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Bucaramanga има 4 победи, равенствата са 2, а Deportivo Pasto има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Bucaramanga или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.20%, 25.03% и 18.77%. Разликата в моделния momentum е 37.43 пункта в полза на Bucaramanga. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.96%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Bucaramanga като домакин е изчислен от 16 мача. Средно отборът получава 3.13 жълти, 0.31 червени и 3.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 93.8%, 75.0%, 31.3% и 31.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 31.3%. Данните за сезона са налични за 34 от 34 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като гост е изчислен от 18 мача. Средно отборът получава 3.61 жълти, 0.39 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 94.4%, 88.9%, 88.9%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.8%. Данните за сезона са налични за 36 от 36 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Bucaramanga и Deportivo Pasto завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Bucaramanga като домакин беше изчислен от 16 мача със средно 3.13 жълти, 0.31 червени и 3.44 общо картона на мач. В този двубой Bucaramanga получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 31.3%, а червен картон в 31.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като гост беше изчислен от 18 мача със средно 3.61 жълти, 0.39 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Pasto получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 88.9%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 27.8% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.