Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.02.2026 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 1 : 1 |
| 07.11.2025 | Deportivo Pereira - Independiente Medellin | 1 : 4 |
| 20.05.2025 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 2 : 0 |
| 23.07.2024 | Deportivo Pereira - Independiente Medellin | 1 : 1 |
| 28.01.2024 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 1 : 0 |
| 22.10.2023 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 1 : 0 |
| 07.05.2023 | Deportivo Pereira - Independiente Medellin | 3 : 1 |
| 08.12.2022 | Deportivo Pereira - Independiente Medellin | 0 : 0 |
| 04.12.2022 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 1 : 1 |
| 23.09.2022 | Independiente Medellin - Deportivo Pereira | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Deportivo Pasto - Deportivo Pereira | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Alianza Petrolera - Deportivo Pereira | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Deportivo Pereira - Jaguares | - | |
| 12.08.2026 | Junior - Deportivo Pereira | - | |
| 05.08.2026 | Deportivo Pereira - Santa Fe | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Independiente Medellin - Llaneros | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Independiente Medellin - Cucuta | 0 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Deportivo Pasto - Independiente Medellin | - | |
| 21.08.2026 | Deportivo Pasto - Independiente Medellin | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | La Equidad - Independiente Medellin | - |
Предстоящата среща между Deportivo Pereira и Independiente Medellin е насрочена за 04.09.2026 01:00 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportivo Pereira е на позиция 15 с 5 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 8 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 15:33. Записаната форма е WDDLL. Independiente Medellin е на позиция 4 с 12 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 33:28. Записаната форма е WLWWW.
Deportivo Pereira има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLWDWDLW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Independiente Medellin има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWDWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Deportivo Pereira има 1 победи, равенствата са 4, а Independiente Medellin има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%; Над 1.5 гола — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Independiente Medellin (X2) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.05%, 26.79% и 56.16%. Разликата в моделния momentum е 39.10 пункта в полза на Independiente Medellin. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.44%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Deportivo Pereira като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.38 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 50.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Independiente Medellin като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.71 жълти, 0.57 червени и 4.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 42.9%. Данните за сезона са налични за 18 от 19 завършени мача (94.7% покритие).
Срещата между Deportivo Pereira и Independiente Medellin завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Pereira като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.5 жълти, 0.38 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Pereira получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.88 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Independiente Medellin като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.71 жълти, 0.57 червени и 4.29 общо картона на мач. В този двубой Independiente Medellin получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 42.9% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.