Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.02.2026 | Cucuta - Deportes Tolima | 3 : 2 |
| 19.11.2020 | Cucuta - Deportes Tolima | 0 : 3 |
| 11.10.2020 | Cucuta - Deportes Tolima | 0 : 3 |
| 20.11.2019 | Deportes Tolima - Cucuta | 0 : 1 |
| 18.11.2019 | Cucuta - Deportes Tolima | 0 : 0 |
| 19.10.2019 | Deportes Tolima - Cucuta | 2 : 1 |
| 29.04.2019 | Cucuta - Deportes Tolima | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Once Caldas - Deportes Tolima | - | |
| 26.08.2026 | Independiente del Valle - Deportes Tolima | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Deportes Tolima - Bucaramanga | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Deportes Tolima - Independiente del Valle | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Llaneros - Deportes Tolima | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Cucuta - Alianza Petrolera | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Independiente Medellin - Cucuta | 0 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Cucuta - La Equidad | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Cucuta - Rionegro Aguilas | - | |
| 08.08.2026 | Fortaleza FC - Cucuta | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Deportes Tolima и Cucuta е насрочена за 01.09.2026 01:05 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportes Tolima е на позиция 3 с 10 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 37:26. Записаната форма е DWLWW. Cucuta е на позиция 7 с 8 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:41. Записаната форма е WWDLD.
Deportes Tolima има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLWLWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Cucuta има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLLDDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 7 директни срещи Deportes Tolima има 4 победи, равенствата са 1, а Cucuta има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.43. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportes Tolima с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 68.81%, 20.80% и 10.40%. Разликата в моделния momentum е 58.41 пункта в полза на Deportes Tolima. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.42%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 74.78% при 579 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.81% при 3231 наблюдения). Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.40, оценка 91/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Deportes Tolima като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.23 жълти, 0.31 червени и 2.54 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 84.6%, 76.9%, 38.5%, 30.8% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.8%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cucuta като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.36 жълти, 0.18 червени и 2.55 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 45.5%, 45.5%, 27.3% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие).
Срещата между Deportes Tolima и Cucuta завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Tolima като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.23 жълти, 0.31 червени и 2.54 общо картона на мач. В този двубой Deportes Tolima получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.46 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 38.5%, 5+ в 15.4%, а червен картон в 30.8% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cucuta като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.36 жълти, 0.18 червени и 2.55 общо картона на мач. В този двубой Cucuta получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.55 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 18.2% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.