📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
54%
46%
1.98
Очаквани голове (xG)
1.19
22
Общо удари
8
5
Точни удари
3
12
Неточни удари
4
7
Корнери
2
2
Жълти картони
3
1
Червени картони
0
1
Засади
2
7
Удари в наказателното поле
3
15
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
1
1
Спасявания
4
8
Нарушения
11
90%
Точност на пасовете
83%
347
Точни пасове
294
386
Общо пасове
354
-0.19
Предотвратени голове
-0.19

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Deportivo Pasto 🟡 Равенства Deportivo Pereira 🔴
Дата Мач Резултат
31.08.2026 Deportivo Pasto - Deportivo Pereira 1 : 2
21.02.2026 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 2 : 2
28.10.2025 Deportivo Pasto - Deportivo Pereira 4 : 0
14.05.2025 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 1 : 0
29.07.2024 Deportivo Pasto - Deportivo Pereira 2 : 0
31.01.2024 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 0 : 1
13.09.2023 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 2 : 1
31.03.2023 Deportivo Pasto - Deportivo Pereira 0 : 0
02.10.2022 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto 2 : 0
12.04.2022 Deportivo Pasto - Deportivo Pereira 2 : 2

🗓 Последни мачове: Deportivo Pasto

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 La Equidad - Deportivo Pasto 1 - 1 D
23.08.2026 Deportivo Pasto - Llaneros 0 - 1 L
21.08.2026 Deportivo Pasto - Independiente Medellin 0 - 0 D
21.08.2026 Deportivo Pasto - Independiente Medellin -
17.08.2026 Bucaramanga - Deportivo Pasto -

📆 Последни мачове: Deportivo Pereira

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Alianza Petrolera - Deportivo Pereira 0 - 0 D
16.08.2026 Deportivo Pereira - Jaguares -
12.08.2026 Junior - Deportivo Pereira -
11.08.2026 America de Cali - Deportivo Pereira 0 - 0 D
05.08.2026 Deportivo Pereira - Santa Fe 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Pasto и Deportivo Pereira е насрочена за 31.08.2026 23:00 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Pasto е на позиция 19 с 0 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 32:35. Записаната форма е LLLLL. Deportivo Pereira е на позиция 16 с 2 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 8 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 15:33. Записаната форма е DDLLW.

Последни резултати

Deportivo Pasto има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLWLLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Deportivo Pereira има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWDWDLWD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Deportivo Pasto има 3 победи, равенствата са 3, а Deportivo Pereira има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 89%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Deportivo Pasto с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.27%, 23.30% и 12.43%. Разликата в моделния momentum е 51.85 пункта в полза на Deportivo Pasto. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.80%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Pasto 0 / Deportivo Pereira 0 подкрепя Deportivo Pereira със средна промяна 3.41 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.75, оценка 92/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.42 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 58.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Pereira като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 62.5%, 37.5%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 16 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 01:00:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Pasto и Deportivo Pereira завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.5. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0.42 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Pasto получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 58.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Pereira като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0.13 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Pereira получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportivo Pereira с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.41 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 02:56:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.