📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L D D
1
🏟
✔ Краен резултат
2
D D L D W
Владение на топката
49%
51%
7
Общо удари
13
2
Точни удари
4
3
Неточни удари
6
0
Корнери
3
1
Жълти картони
1
1
Червени картони
0
1
Засади
0
3
Удари в наказателното поле
5
4
Удари извън наказателното поле
8
2
Блокирани удари
3
3
Спасявания
1
5
Нарушения
8
252
Точни пасове
259
288
Общо пасове
302
8
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

5
2
3
🟢 Fortaleza FC 🟡 Равенства Once Caldas 🔴
Дата Мач Резултат
02.09.2026 Fortaleza FC - Once Caldas 0 : 0
21.02.2026 Once Caldas - Fortaleza FC 4 : 2
20.07.2025 Fortaleza FC - Once Caldas 2 : 1
01.02.2025 Once Caldas - Fortaleza FC 2 : 1
02.11.2024 Once Caldas - Fortaleza FC 0 : 2
26.04.2024 Once Caldas - Fortaleza FC 0 : 1
13.04.2024 Fortaleza FC - Once Caldas 2 : 0
09.04.2024 Fortaleza FC - Once Caldas 2 : 1
02.08.2016 Once Caldas - Fortaleza FC 3 : 0
24.02.2016 Fortaleza FC - Once Caldas 1 : 1

🗓 Последни мачове: Fortaleza FC

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Chico - Fortaleza FC 0 - 0 D
23.08.2026 Fortaleza FC - Atletico Nacional 1 - 2 L
16.08.2026 America de Cali - Fortaleza FC -
08.08.2026 Fortaleza FC - Cucuta 2 - 0 W
04.08.2026 Llaneros - Fortaleza FC 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Once Caldas

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Once Caldas - Deportes Tolima -
24.08.2026 Junior - Once Caldas 1 - 1 D
20.08.2026 Once Caldas - Alianza Petrolera -
17.08.2026 Once Caldas - Alianza Petrolera -
14.08.2026 Alianza Petrolera - Once Caldas -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fortaleza FC и Once Caldas е насрочена за 02.09.2026 01:00 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Fortaleza FC е на позиция 13 с 5 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 9 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 24:31. Записаната форма е LWLDD. Once Caldas е на позиция 10 с 6 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 11 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 40:29. Записаната форма е DDLDW.

Последни резултати

Fortaleza FC има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLDDDDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Once Caldas има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWWWDLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Fortaleza FC има 5 победи, равенствата са 1, а Once Caldas има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.78. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fortaleza FC като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Once Caldas като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.31 жълти, 0.08 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 76.9%, 46.2% и 30.8% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.7%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 03:00:04 · Заключен: 2026-09-02 02:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fortaleza FC и Once Caldas завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fortaleza FC като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Fortaleza FC получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Once Caldas като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.31 жълти, 0.08 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой Once Caldas получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 76.9%, 5+ в 30.8%, а червен картон в 7.7% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 06:00:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.