Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.02.2026 | Llaneros - Independiente Medellin | 2 : 2 |
| 11.08.2025 | Llaneros - Independiente Medellin | 0 : 1 |
| 28.02.2025 | Independiente Medellin - Llaneros | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Independiente Medellin - Llaneros | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Independiente Medellin - Cucuta | 0 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Deportivo Pasto - Independiente Medellin | - | |
| 21.08.2026 | Deportivo Pasto - Independiente Medellin | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | La Equidad - Independiente Medellin | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Independiente Medellin - Llaneros | 2 - 1 | L |
| 27.08.2026 | Llaneros - Millonarios | 0 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Deportivo Pasto - Llaneros | 0 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Rionegro Aguilas - Llaneros | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Quindio - Llaneros | - |
Предстоящата среща между Independiente Medellin и Llaneros е насрочена за 30.08.2026 21:10 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Independiente Medellin е на позиция 4 с 9 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 33:28. Записаната форма е LWWWL. Llaneros е на позиция 2 с 11 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 11 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 22:22. Записаната форма е WDWDW.
Independiente Medellin има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWDWDLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Llaneros има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWDWWWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 3 директни срещи Independiente Medellin има 2 победи, равенствата са 1, а Llaneros има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Independiente Medellin или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.71%, 24.67% и 15.62%. Разликата в моделния momentum е 44.08 пункта в полза на Independiente Medellin. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.50%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Independiente Medellin -0.5 / Llaneros +0.5 подкрепя Llaneros със средна промяна 2.77 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Independiente Medellin като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.10 червени и 2.70 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 70.0%, 60.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 18 завършени мача (94.4% покритие). Дисциплинарният профил на Llaneros като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.22 червени и 3.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 55.6%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 18 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Independiente Medellin и Llaneros завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Independiente Medellin като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.6 жълти, 0.1 червени и 2.7 общо картона на мач. В този двубой Independiente Medellin получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Llaneros като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3 жълти, 0.22 червени и 3.22 общо картона на мач. В този двубой Llaneros получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.78 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 22.2% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Llaneros с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.77 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.