Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.02.2026 | La Equidad - Millonarios | 3 : 2 |
| 24.07.2025 | La Equidad - Millonarios | 1 : 0 |
| 09.02.2025 | Millonarios - La Equidad | 2 : 1 |
| 16.09.2024 | La Equidad - Millonarios | 1 : 3 |
| 02.03.2024 | Millonarios - La Equidad | 1 : 2 |
| 09.11.2023 | La Equidad - Millonarios | 2 : 1 |
| 18.05.2023 | Millonarios - La Equidad | 0 : 0 |
| 02.10.2022 | La Equidad - Millonarios | 1 : 0 |
| 09.04.2022 | Millonarios - La Equidad | 2 : 1 |
| 31.10.2021 | Millonarios - La Equidad | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Millonarios - La Equidad | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Barranquilla - Millonarios | 0 - 0 | D |
| 27.08.2026 | Llaneros - Millonarios | 0 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Rionegro Aguilas - Millonarios | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | Millonarios - Deportivo Cali | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Millonarios - La Equidad | 0 - 0 | D |
| 28.08.2026 | La Equidad - Deportivo Pasto | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | Deportivo Cali - La Equidad | 2 - 2 | D |
| 20.08.2026 | Real Soacha - La Equidad | - | |
| 19.08.2026 | La Equidad - Real Soacha | - |
Предстоящата среща между Millonarios и La Equidad е насрочена за 30.08.2026 23:15 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Millonarios е на позиция 9 с 7 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 34:24. Записаната форма е DWWLD. La Equidad е на позиция 14 с 5 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:37. Записаната форма е DDLWL.
Millonarios има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLLLWLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. La Equidad има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWWLWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Millonarios има 3 победи, равенствата са 1, а La Equidad има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Millonarios с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.23%, 23.40% и 13.37%. Разликата в моделния momentum е 49.86 пункта в полза на Millonarios. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.41%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Millonarios 0 / La Equidad 0 подкрепя La Equidad със средна промяна 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Millonarios като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.56 жълти, 0.22 червени и 3.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 55.6% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на La Equidad като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.20 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 20 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Millonarios и La Equidad завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 1 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 1 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Millonarios като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.56 жълти, 0.22 червени и 3.78 общо картона на мач. В този двубой Millonarios получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 22.2% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на La Equidad като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.6 жълти, 0.2 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой La Equidad получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше La Equidad с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.