Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Alianza Petrolera - America de Cali | 0 : 3 |
| 31.08.2025 | Alianza Petrolera - America de Cali | 1 : 0 |
| 15.03.2025 | America de Cali - Alianza Petrolera | 3 : 0 |
| 23.09.2024 | Alianza Petrolera - America de Cali | 0 : 1 |
| 10.03.2024 | America de Cali - Alianza Petrolera | 2 : 0 |
| 07.03.2024 | Alianza Petrolera - America de Cali | 2 : 1 |
| 03.09.2023 | Alianza Petrolera - America de Cali | 2 : 3 |
| 19.03.2023 | America de Cali - Alianza Petrolera | 1 : 0 |
| 18.10.2022 | Alianza Petrolera - America de Cali | 0 : 2 |
| 03.05.2022 | America de Cali - Alianza Petrolera | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | America de Cali - Alianza Petrolera | 3 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Jaguares - America de Cali | 2 - 2 | D |
| 26.08.2026 | America de Cali - Junior | 4 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Santa Fe - America de Cali | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | America de Cali - Fortaleza FC | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | America de Cali - Alianza Petrolera | 3 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Alianza Petrolera - Atletico Nacional | 1 - 5 | L |
| 26.08.2026 | Cucuta - Alianza Petrolera | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Alianza Petrolera - Deportivo Pereira | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Once Caldas - Alianza Petrolera | - |
Предстоящата среща между America de Cali и Alianza Petrolera е насрочена за 03.09.2026 21:00 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
America de Cali е на позиция 1 с 17 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 36:20. Записаната форма е DWDWW. Alianza Petrolera е на позиция 18 с 2 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 9 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 15:30. Записаната форма е LLDLL.
America de Cali има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWWDWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Alianza Petrolera има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLDLLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи America de Cali има 7 победи, равенствата са 0, а Alianza Petrolera има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за America de Cali с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.16%, 22.39% и 10.45%. Разликата в моделния momentum е 56.72 пункта в полза на America de Cali. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.97%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на America de Cali като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.08 жълти, 0.31 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 76.9%, 38.5% и 30.8% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.8%. Данните за сезона са налични за 27 от 27 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Alianza Petrolera като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 70.0%, 40.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между America de Cali и Alianza Petrolera завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на America de Cali като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 3.08 жълти, 0.31 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой America de Cali получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 76.9%, 5+ в 30.8%, а червен картон в 30.8% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Alianza Petrolera като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Alianza Petrolera получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 20%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.