Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Once Caldas - Chico | 3 : 0 |
| 26.09.2025 | Once Caldas - Chico | 5 : 2 |
| 13.04.2025 | Chico - Once Caldas | 0 : 0 |
| 16.07.2024 | Chico - Once Caldas | 0 : 1 |
| 20.01.2024 | Once Caldas - Chico | 2 : 1 |
| 09.10.2023 | Chico - Once Caldas | 2 : 1 |
| 26.04.2023 | Once Caldas - Chico | 1 : 1 |
| 27.03.2021 | Once Caldas - Chico | 4 : 2 |
| 05.12.2020 | Once Caldas - Chico | 1 : 0 |
| 17.10.2020 | Chico - Once Caldas | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Chico - Once Caldas | 2 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Rionegro Aguilas - Chico | 2 - 2 | D |
| 26.08.2026 | Chico - Fortaleza FC | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Jaguares - Chico | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Chico - Junior | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Chico - Once Caldas | 2 - 0 | L |
| 02.09.2026 | Fortaleza FC - Once Caldas | 1 - 2 | W |
| 28.08.2026 | Once Caldas - Deportes Tolima | - | |
| 24.08.2026 | Junior - Once Caldas | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | Once Caldas - Alianza Petrolera | - |
Предстоящата среща между Chico и Once Caldas е насрочена за 05.09.2026 21:00 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chico е на позиция 19 с 2 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 15:39. Записаната форма е DDLLL. Once Caldas е на позиция 8 с 9 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 11 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 40:29. Записаната форма е WDDLD.
Chico има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLLLDWDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Once Caldas има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLDWWWDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Chico има 1 победи, равенствата са 3, а Once Caldas има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 97%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Chico 0 / Once Caldas 0 подкрепя Once Caldas със средна промяна 2.22 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Chico като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.29 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 57.1%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 19 от 19 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Once Caldas като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 3.14 жълти, 0.07 червени и 3.21 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 78.6%, 71.4%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Chico и Once Caldas завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.2. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 97%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chico като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.29 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Chico получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 28.6% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Once Caldas като гост беше изчислен от 14 мача със средно 3.14 жълти, 0.07 червени и 3.21 общо картона на мач. В този двубой Once Caldas получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.21 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 7.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Once Caldas с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.22 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.