Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.03.2026 | Deportivo Pasto - Cucuta | 3 : 2 |
| 17.02.2020 | Cucuta - Deportivo Pasto | 0 : 0 |
| 28.09.2019 | Deportivo Pasto - Cucuta | 2 : 1 |
| 03.04.2019 | Cucuta - Deportivo Pasto | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Cucuta - Deportivo Pasto | 2 - 2 | D |
| 01.09.2026 | Deportes Tolima - Cucuta | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Cucuta - Alianza Petrolera | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Independiente Medellin - Cucuta | 0 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Cucuta - La Equidad | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Cucuta - Deportivo Pasto | 2 - 2 | D |
| 01.09.2026 | Deportivo Pasto - Deportivo Pereira | 1 - 2 | L |
| 28.08.2026 | La Equidad - Deportivo Pasto | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Deportivo Pasto - Llaneros | 0 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Deportivo Pasto - Independiente Medellin | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Cucuta и Deportivo Pasto е насрочена за 05.09.2026 23:10 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cucuta е на позиция 12 с 8 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 24:41. Записаната форма е LWWDL. Deportivo Pasto е на позиция 20 с 1 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 32:35. Записаната форма е LDLLL.
Cucuta има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDLDLLDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Deportivo Pasto има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLLWLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Cucuta има 0 победи, равенствата са 1, а Deportivo Pasto има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Cucuta -1 / Deportivo Pasto +1 подкрепя Cucuta със средна промяна 3.93 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Cucuta като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.09 жълти, 0.64 червени и 3.73 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 72.7%, 45.5% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 54.5%. Данните за сезона са налични за 23 от 24 завършени мача (95.8% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.91 жълти, 0.36 червени и 4.27 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 63.6% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Cucuta и Deportivo Pasto завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.1. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Cucuta като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3.09 жълти, 0.64 червени и 3.73 общо картона на мач. В този двубой Cucuta получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.27 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 54.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Pasto като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.91 жълти, 0.36 червени и 4.27 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Pasto получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 0.73 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 18.2% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cucuta с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 3.93 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.