📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L D L L
3
🏟
✔ Краен резултат
3
D W D L L
Владение на топката
56%
44%
18
Общо удари
9
7
Точни удари
4
8
Неточни удари
3
7
Корнери
4
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
3
Засади
0
12
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
4
3
Блокирани удари
2
1
Спасявания
4
17
Нарушения
9
284
Точни пасове
205
354
Общо пасове
276
9
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Junior 🟡 Равенства Jaguares 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Jaguares - Junior 0 : 2
29.09.2024 Jaguares - Junior 1 : 1
16.03.2024 Junior - Jaguares 3 : 1
29.09.2023 Jaguares - Junior 0 : 0
23.04.2023 Junior - Jaguares 1 : 0
30.10.2022 Jaguares - Junior 0 : 2
14.05.2022 Junior - Jaguares 2 : 4
18.10.2021 Junior - Jaguares 2 : 1
15.08.2021 Jaguares - Junior 1 : 1
31.03.2021 Jaguares - Junior 0 : 2

🗓 Последни мачове: Junior

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Junior - Santa Fe 1 - 1 D
26.08.2026 America de Cali - Junior 4 - 2 L
24.08.2026 Junior - Once Caldas 1 - 1 D
16.08.2026 Chico - Junior -
12.08.2026 Junior - Deportivo Pereira -

📆 Последни мачове: Jaguares

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Jaguares - America de Cali 2 - 2 D
26.08.2026 Santa Fe - Jaguares -
22.08.2026 Jaguares - Chico 1 - 0 W
16.08.2026 Deportivo Pereira - Jaguares -
09.08.2026 Jaguares - Once Caldas 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Junior и Jaguares е насрочена за 06.09.2026 01:30 в Primera A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Junior е на позиция 17 с 2 точки след 27 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 40:31. Записаната форма е DLDLL. Jaguares е на позиция 16 с 5 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 20:39. Записаната форма е DWDLL.

Последни резултати

Junior има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLDLDLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Jaguares има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLLLLWDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Junior има 6 победи, равенствата са 3, а Jaguares има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Junior с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.20%, 21.73% и 11.07%. Разликата в моделния momentum е 56.13 пункта в полза на Junior. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.92%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Junior като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.15 жълти, 0.15 червени и 3.31 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 61.5%, 23.1% и 23.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Jaguares като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.11 жълти, 0.33 червени и 3.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 66.7%, 44.4% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 17 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 20:00:08 · Заключен: 2026-09-06 03:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Junior и Jaguares завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Junior като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 3.15 жълти, 0.15 червени и 3.31 общо картона на мач. В този двубой Junior получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.31 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 61.5%, 5+ в 23.1%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jaguares като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3.11 жълти, 0.33 червени и 3.44 общо картона на мач. В този двубой Jaguares получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 06:02:27
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.