Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.03.2026 | Deportivo Cali - Santa Fe | 1 : 1 |
| 10.11.2025 | Santa Fe - Deportivo Cali | 1 : 0 |
| 17.05.2025 | Deportivo Cali - Santa Fe | 0 : 2 |
| 21.08.2024 | Deportivo Cali - Santa Fe | 1 : 3 |
| 14.02.2024 | Santa Fe - Deportivo Cali | 1 : 0 |
| 07.09.2023 | Deportivo Cali - Santa Fe | 2 : 2 |
| 16.08.2023 | Santa Fe - Deportivo Cali | 1 : 0 |
| 28.07.2023 | Deportivo Cali - Santa Fe | 2 : 1 |
| 22.03.2023 | Santa Fe - Deportivo Cali | 3 : 0 |
| 22.10.2022 | Santa Fe - Deportivo Cali | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Santa Fe - Once Caldas | 0 - 2 | L |
| 30.10.2026 | Atletico Nacional - Santa Fe | 2 - 0 | L |
| 27.10.2026 | Santa Fe - Bucaramanga | 2 - 1 | W |
| 22.10.2026 | Santa Fe - Jaguares | 2 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Llaneros - Santa Fe | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Deportivo Cali - Chico | 2 - 0 | W |
| 25.10.2026 | Fortaleza FC - Deportivo Cali | 1 - 1 | D |
| 21.10.2026 | Llaneros - Deportivo Cali | 0 - 3 | W |
| 19.10.2026 | Deportivo Cali - Junior | 0 - 0 | D |
| 10.10.2026 | Deportivo Pereira - Deportivo Cali | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Santa Fe и Deportivo Cali е насрочена за 23.09.2026 01:00 в Primera A. Посоченият стадион е Estadio Nemesio Camacho El Campín, Bogotá, D.C.. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Santa Fe е на позиция 6 с 16 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 16:10. Записаната форма е WWDWD. Deportivo Cali е на позиция 8 с 15 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 14:8. Записаната форма е WWDDL.
Santa Fe има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDWDDDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Deportivo Cali има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLDWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Santa Fe има 7 победи, равенствата са 2, а Deportivo Cali има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Santa Fe -1 / Deportivo Cali +1 подкрепя Santa Fe със средна промяна 1.98 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Santa Fe като домакин е изчислен от 17 мача. Средно отборът получава 2.59 жълти, 0.24 червени и 2.82 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 82.4%, 47.1%, 23.5% и 17.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 23.5%. Данните за сезона са налични за 32 от 32 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Cali като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 3.21 жълти, 0.14 червени и 3.36 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 78.6%, 42.9% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 28 от 28 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Santa Fe и Deportivo Cali завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Santa Fe като домакин беше изчислен от 17 мача със средно 2.59 жълти, 0.24 червени и 2.82 общо картона на мач. В този двубой Santa Fe получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.18 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 47.1%, 5+ в 17.6%, а червен картон в 23.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Cali като гост беше изчислен от 14 мача със средно 3.21 жълти, 0.14 червени и 3.36 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Cali получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.36 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 78.6%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Santa Fe с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.98 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.