📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L ? ? ? ?
Владение на топката
40%
60%
0.14
Очаквани голове (xG)
1.29
5
Общо удари
16
1
Точни удари
3
2
Неточни удари
10
1
Корнери
2
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
4
3
Удари в наказателното поле
10
2
Удари извън наказателното поле
6
2
Блокирани удари
3
3
Спасявания
1
10
Нарушения
13
85%
Точност на пасовете
91%
381
Точни пасове
608
447
Общо пасове
669
0.01
Предотвратени голове
0.01

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 Atalanta 🟡 Равенства Bologna 🔴
Дата Мач Резултат
17.05.2026 Atalanta - Bologna 0 : 1
07.01.2026 Bologna - Atalanta 0 : 2
13.04.2025 Atalanta - Bologna 2 : 0
04.02.2025 Atalanta - Bologna 0 : 1
28.09.2024 Bologna - Atalanta 1 : 1
03.03.2024 Atalanta - Bologna 1 : 2
23.12.2023 Bologna - Atalanta 1 : 0
08.04.2023 Atalanta - Bologna 0 : 2
09.01.2023 Bologna - Atalanta 1 : 2
20.03.2022 Bologna - Atalanta 0 : 1

🗓 Последни мачове: Atalanta

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Atalanta - Bologna 1 - 0 W
27.08.2026 Hapoel Tel Aviv - Atalanta 0 - 1 W
23.08.2026 Atalanta - Sassuolo 2 - 1 W
20.08.2026 Atalanta - Hapoel Tel Aviv 0 - 0 D
14.08.2026 Atalanta - Athletic Club 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Bologna

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Atalanta - Bologna 1 - 0 L
24.08.2026 Bologna - Lazio 0 - 1 L
15.08.2026 Brighton - Bologna 1 - 0 L
08.08.2026 Bologna - Pisa 1 - 1 D
01.08.2026 Bologna - Cambuur 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Atalanta и Bologna е насрочена за 31.08.2026 18:45 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Atalanta е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е W. Bologna е на позиция 14 с 0 точки. Записаната форма е L.

Последни резултати

Atalanta има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWLDLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Bologna има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWDLDWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Atalanta има 4 победи, равенствата са 1, а Bologna има 5 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.40; над 7.5 корнера — 99%; над 8.5 корнера — 87%; над 9.5 корнера — 78%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Atalanta -1.5 / Bologna +1.5 подкрепя Bologna със средна промяна 1.07 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Atalanta като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:04 · Заключен: 2026-08-31 20:25:04

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Atalanta и Bologna завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.4. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 87%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 78%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Atalanta като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Atalanta получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bologna с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.07 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:02:37
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.