Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | AS Roma - Atalanta | 1 : 1 |
| 03.01.2026 | Atalanta - AS Roma | 1 : 0 |
| 12.05.2025 | Atalanta - AS Roma | 2 : 1 |
| 02.12.2024 | AS Roma - Atalanta | 0 : 2 |
| 12.05.2024 | Atalanta - AS Roma | 2 : 1 |
| 07.01.2024 | AS Roma - Atalanta | 1 : 1 |
| 24.04.2023 | Atalanta - AS Roma | 3 : 1 |
| 18.09.2022 | AS Roma - Atalanta | 0 : 1 |
| 05.03.2022 | AS Roma - Atalanta | 1 : 0 |
| 18.12.2021 | Atalanta - AS Roma | 1 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Lecce - AS Roma | 0 - 4 | W |
| 24.08.2026 | AS Roma - Fiorentina | 4 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Borussia Dortmund - AS Roma | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Brighton - AS Roma | 3 - 0 | L |
| 04.08.2026 | Newport County - AS Roma | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Atalanta - Bologna | 1 - 0 | W |
| 27.08.2026 | Hapoel Tel Aviv - Atalanta | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Atalanta - Sassuolo | 2 - 1 | W |
| 20.08.2026 | Atalanta - Hapoel Tel Aviv | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Atalanta - Athletic Club | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между AS Roma и Atalanta е насрочена за 05.09.2026 18:45 в Serie A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
AS Roma е на позиция 7 с 3 точки. Записаната форма е W. Atalanta е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е W.
AS Roma има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWLDWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Atalanta има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWWLDLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи AS Roma има 2 победи, равенствата са 2, а Atalanta има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 93%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като AS Roma или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 54.78%, 25.27% и 19.95%. Разликата в моделния momentum е 34.83 пункта в полза на AS Roma. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.54%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка AS Roma +1.5 / Atalanta -1.5 подкрепя AS Roma със средна промяна 1.18 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на AS Roma като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между AS Roma и Atalanta завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.8. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на AS Roma като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой AS Roma получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше AS Roma с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.