Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.05.2026 | Fiorentina - Atalanta | 1 : 1 |
| 30.11.2025 | Atalanta - Fiorentina | 2 : 0 |
| 30.03.2025 | Fiorentina - Atalanta | 1 : 0 |
| 15.09.2024 | Atalanta - Fiorentina | 3 : 2 |
| 02.06.2024 | Atalanta - Fiorentina | 2 : 3 |
| 24.04.2024 | Atalanta - Fiorentina | 4 : 1 |
| 03.04.2024 | Fiorentina - Atalanta | 1 : 0 |
| 17.09.2023 | Fiorentina - Atalanta | 3 : 2 |
| 17.04.2023 | Fiorentina - Atalanta | 1 : 1 |
| 02.10.2022 | Atalanta - Fiorentina | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Sassuolo - Fiorentina | 2 - 4 | W |
| 29.10.2026 | Fiorentina - Atalanta | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Inter - Fiorentina | 2 - 1 | L |
| 18.10.2026 | Fiorentina - Como | 1 - 3 | L |
| 10.10.2026 | Genoa - Fiorentina | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Atalanta - Parma | 0 - 3 | L |
| 29.10.2026 | Fiorentina - Atalanta | 2 - 2 | D |
| 25.10.2026 | Atalanta - Frosinone | 4 - 4 | D |
| 22.10.2026 | Ajax - Atalanta | 2 - 0 | L |
| 18.10.2026 | AC Milan - Atalanta | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между Fiorentina и Atalanta е насрочена за 29.10.2026 19:45 в Serie A. Посоченият стадион е Stadio Artemio Franchi, Firenze. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fiorentina е на позиция 18 с 4 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 9:19. Записаната форма е LLLDW. Atalanta е на позиция 11 с 10 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 14:15. Записаната форма е DLWLL.
Fiorentina има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWWLLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Atalanta има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWLLLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Fiorentina има 4 победи, равенствата са 2, а Atalanta има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Fiorentina -0.25 / Atalanta +0.25 подкрепя Atalanta със средна промяна 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 79.40% при 568 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Fiorentina като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atalanta като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Fiorentina и Atalanta завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Fiorentina като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Fiorentina получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atalanta като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Atalanta получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Atalanta с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.06 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.