📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
4
Владение на топката
32%
68%
5
Общо удари
21
2
Точни удари
9
1
Неточни удари
6
0
Корнери
7
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
3
Засади
3
1
Удари в наказателното поле
14
4
Удари извън наказателното поле
7
2
Блокирани удари
6
5
Спасявания
1
6
Нарушения
8
276
Точни пасове
687
355
Общо пасове
755
7
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 VfL Osnabrück 🟡 Равенства Bayern München 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: VfL Osnabrück

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 VfL Bochum - VfL Osnabrück 0 - 1 W
18.08.2026 Spelle-Venhaus - VfL Osnabrück 3 - 5 W
15.08.2026 VfL Osnabrück - 1. FC Magdeburg 0 - 3 L
08.08.2026 1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück 4 - 3 L
01.08.2026 VfL Osnabrück - SC Paderborn 07 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Bayern München

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Bayern München - VfB Stuttgart 5 - 1 W
22.08.2026 Borussia Dortmund - Bayern München 1 - 2 W
18.08.2026 1. FC Heidenheim - Bayern München 2 - 4 W
15.08.2026 Bayern München - RB Leipzig 3 - 1 W
07.08.2026 Bayern München - Aston Villa 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между VfL Osnabrück и Bayern München е насрочена за 02.09.2026 18:45 в DFB Pokal. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

VfL Osnabrück има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWLWDW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Bayern München има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWLWWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Bayern München с увереност 93%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 2.31%, 4.98% и 92.72%. Разликата в моделния momentum е 90.41 пункта в полза на Bayern München. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.02 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.43%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 51, оценка 100/100, успеваемост на групата 100% при 5 наблюдения). Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 88/100, успеваемост на коефициентната група 87.50% при 8 наблюдения).

Генериран: 2026-09-02 16:11:02 · Заключен: 2026-09-02 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между VfL Osnabrück и Bayern München завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 51. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.21. Реалният изход по пазара е под 8.5 корнера в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:39:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.