Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Pachuca - FC Juarez | 2 : 0 |
| 24.11.2025 | FC Juarez - Pachuca | 2 : 1 |
| 18.10.2025 | FC Juarez - Pachuca | 2 : 2 |
| 01.03.2025 | FC Juarez - Pachuca | 2 : 2 |
| 10.11.2024 | Pachuca - FC Juarez | 0 : 1 |
| 03.03.2024 | Pachuca - FC Juarez | 3 : 2 |
| 21.10.2023 | FC Juarez - Pachuca | 0 : 1 |
| 23.01.2023 | Pachuca - FC Juarez | 4 : 1 |
| 15.09.2022 | FC Juarez - Pachuca | 2 : 1 |
| 16.04.2022 | FC Juarez - Pachuca | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Toluca - FC Juarez | 4 - 0 | L |
| 22.08.2026 | FC Juarez - Club America | 1 - 2 | L |
| 16.08.2026 | Monterrey - FC Juarez | 6 - 1 | L |
| 12.08.2026 | Real Salt Lake - FC Juarez | 3 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Vancouver Whitecaps - FC Juarez | 1 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Pachuca - Guadalajara Chivas | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Atletico San Luis - Pachuca | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Pachuca - Puebla | 2 - 3 | L |
| 11.08.2026 | Charlotte - Pachuca | 0 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Columbus Crew - Pachuca | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между FC Juarez и Pachuca е насрочена за 05.09.2026 03:00 в Liga MX. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Juarez е на позиция 18 с 0 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 1:7. Записаната форма е LLLLL. Pachuca е на позиция 15 с 3 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е LLLW.
FC Juarez има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWLLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Pachuca има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWLLLLWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи FC Juarez има 3 победи, равенствата са 2, а Pachuca има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Juarez -0.25 / Pachuca +0.25 подкрепя Pachuca със средна промяна 2.42 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на FC Juarez като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Pachuca като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.67 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Juarez и Pachuca завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Juarez като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой FC Juarez получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Pachuca като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3 жълти, 0.67 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Pachuca получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pachuca с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.42 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.