Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.01.2026 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 2 : 3 |
| 26.07.2025 | Guadalajara Chivas - Atletico San Luis | 4 : 3 |
| 27.02.2025 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 3 : 1 |
| 09.11.2024 | Guadalajara Chivas - Atletico San Luis | 0 : 1 |
| 05.02.2024 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 0 : 2 |
| 09.07.2023 | Guadalajara Chivas - Atletico San Luis | 3 : 1 |
| 14.01.2023 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 0 : 0 |
| 10.07.2022 | Guadalajara Chivas - Atletico San Luis | 0 : 1 |
| 03.03.2022 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 2 : 2 |
| 25.07.2021 | Guadalajara Chivas - Atletico San Luis | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 0 - 3 | L |
| 31.08.2026 | Monterrey - Atletico San Luis | 1 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Atletico San Luis - Pachuca | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Club America - Atletico San Luis | 3 - 0 | L |
| 12.08.2026 | Orlando City SC - Atletico San Luis | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico San Luis - Guadalajara Chivas | 0 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Pachuca - Guadalajara Chivas | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Guadalajara Chivas - Club Tijuana | 5 - 2 | W |
| 17.08.2026 | Santos Laguna - Guadalajara Chivas | 0 - 1 | W |
| 13.08.2026 | Seattle Sounders - Guadalajara Chivas | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Atletico San Luis и Guadalajara Chivas е насрочена за 05.09.2026 23:00 в Liga MX. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Atletico San Luis е на позиция 16 с 2 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:5. Записаната форма е LDDL. Guadalajara Chivas е на позиция 4 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е WWDWL.
Atletico San Luis има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDLLDDLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Guadalajara Chivas има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLDDWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Atletico San Luis има 4 победи, равенствата са 2, а Guadalajara Chivas има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Atletico San Luis -1.5 / Guadalajara Chivas +1.5 подкрепя Guadalajara Chivas със средна промяна 2.32 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.79% при 569 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Atletico San Luis като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Guadalajara Chivas като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Atletico San Luis и Guadalajara Chivas завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.1. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Atletico San Luis като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Atletico San Luis получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Guadalajara Chivas като гост беше изчислен от 3 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Guadalajara Chivas получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Guadalajara Chivas с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.32 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.