Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlas - Club Queretaro | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Cruz Azul - Atlas | 0 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Atlas - Tigres UANL | 2 - 1 | W |
| 12.08.2026 | FC Cincinnati - Atlas | 1 - 2 | W |
| 07.08.2026 | Charlotte - Atlas | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlante FC - Leon | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Tigres UANL - Atlante FC | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Atlante FC - Toluca | 0 - 0 | D |
| 12.08.2026 | Minnesota United FC - Atlante FC | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Real Salt Lake - Atlante FC | 4 - 0 | L |
Предстоящата среща между Atlas и Atlante FC е насрочена за 06.09.2026 03:00 в Liga MX. Посоченият стадион е Estadio Jalisco, Guadalajara. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Atlas е на позиция 2 с 12 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е WWLWW. Atlante FC е на позиция 13 с 5 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:5. Записаната форма е LDWDL.
Atlas има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLLLWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Atlante FC има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLLWWDLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Atlas -0.25 / Atlante FC +0.25 подкрепя Atlas със средна промяна 3.42 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Atlas като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 1.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atlante FC като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Atlas и Atlante FC завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Atlas като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 1.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Atlas получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 100% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atlante FC като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Atlante FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Atlas с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.42 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.