Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.07.2026 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 1 : 0 |
| 07.03.2026 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 1 : 0 |
| 11.02.2026 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 2 : 3 |
| 28.09.2025 | Arda Kardzhali - Botev Vratsa | 0 : 2 |
| 19.04.2025 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 3 : 1 |
| 08.11.2024 | Arda Kardzhali - Botev Vratsa | 2 : 0 |
| 10.03.2024 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 1 : 2 |
| 15.09.2023 | Arda Kardzhali - Botev Vratsa | 4 : 0 |
| 29.04.2023 | Arda Kardzhali - Botev Vratsa | 1 : 1 |
| 09.10.2022 | Botev Vratsa - Arda Kardzhali | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali | 0 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Arda Kardzhali - Lokomotiv Sofia | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Dunav Ruse - Arda Kardzhali | 0 - 2 | W |
| 31.07.2026 | CSKA 1948 - Arda Kardzhali | 2 - 1 | L |
| 24.07.2026 | Arda Kardzhali - Slavia Sofia | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Botev Vratsa - Botev Plovdiv | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | CSKA Sofia - Botev Vratsa | 5 - 0 | L |
| 10.08.2026 | Botev Vratsa - Slavia Sofia | 0 - 3 | L |
| 02.08.2026 | Ludogorets - Botev Vratsa | 2 - 1 | L |
| 25.07.2026 | CSKA 1948 - Botev Vratsa | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Arda Kardzhali и Botev Vratsa е насрочена за 31.08.2026 18:15 в First League. Посоченият стадион е Arena Arda, Kardzhali. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Arda Kardzhali е на позиция 5 с 13 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е WWWLW. Botev Vratsa е на позиция 11 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 3:5. Записаната форма е WLLLL.
Arda Kardzhali има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDLDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Botev Vratsa има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLDWDWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Arda Kardzhali има 4 победи, равенствата са 2, а Botev Vratsa има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Arda Kardzhali с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.50%, 25.00% и 12.50%. Разликата в моделния momentum е 50.00 пункта в полза на Arda Kardzhali. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.25%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Arda Kardzhali 0 / Botev Vratsa 0 подкрепя Arda Kardzhali със средна промяна 1.23 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Arda Kardzhali като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Botev Vratsa като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Arda Kardzhali и Botev Vratsa завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Arda Kardzhali като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Arda Kardzhali получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Botev Vratsa като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Botev Vratsa получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Arda Kardzhali с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.23 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.