Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.03.2026 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 : 5 |
| 18.10.2025 | Ludogorets - Spartak Varna | 1 : 1 |
| 19.04.2025 | Ludogorets - Spartak Varna | 2 : 1 |
| 10.11.2024 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 : 3 |
| 04.04.2023 | Ludogorets - Spartak Varna | 2 : 1 |
| 11.02.2023 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 : 2 |
| 29.07.2022 | Ludogorets - Spartak Varna | 5 : 0 |
| 23.09.2021 | Spartak Varna - Ludogorets | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Levski Sofia - Spartak Varna | 6 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Spartak Varna - Septemvri Sofia | 0 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Botev Plovdiv - Spartak Varna | 3 - 2 | L |
| 03.08.2026 | Spartak Varna - Lokomotiv Plovdiv | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Ludogorets - Slavia Sofia | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Ludogorets - Botev Plovdiv | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Cherno More Varna - Ludogorets | 2 - 3 | W |
| 02.08.2026 | Ludogorets - Botev Vratsa | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Spartak Varna и Ludogorets е насрочена за 30.08.2026 16:00 в First League. Посоченият стадион е Stadion Spartak, Varna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Spartak Varna е на позиция 9 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е LLLWW. Ludogorets е на позиция 2 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:1. Записаната форма е DWWWW.
Spartak Varna има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWDLD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ludogorets има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWDWLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 8 директни срещи Spartak Varna има 0 победи, равенствата са 1, а Ludogorets има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.38. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Ludogorets с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 16.98%, 22.78% и 60.25%. Разликата в моделния momentum е 43.27 пункта в полза на Ludogorets. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.62%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Spartak Varna -1 / Ludogorets +1 подкрепя Ludogorets със средна промяна 1.60 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Spartak Varna като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ludogorets като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Spartak Varna и Ludogorets завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.38 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Spartak Varna като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Spartak Varna получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ludogorets като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Ludogorets получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ludogorets с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.6 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.