Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.06.2026 | Botev Plovdiv - Arda Kardzhali | 2 : 1 |
| 12.05.2026 | Botev Plovdiv - Arda Kardzhali | 1 : 2 |
| 26.04.2026 | Arda Kardzhali - Botev Plovdiv | 0 : 2 |
| 02.12.2025 | Arda Kardzhali - Botev Plovdiv | 0 : 0 |
| 04.08.2025 | Botev Plovdiv - Arda Kardzhali | 0 : 5 |
| 09.03.2025 | Botev Plovdiv - Arda Kardzhali | 1 : 1 |
| 23.09.2024 | Arda Kardzhali - Botev Plovdiv | 1 : 0 |
| 27.05.2024 | Botev Plovdiv - Arda Kardzhali | 0 : 1 |
| 11.05.2024 | Arda Kardzhali - Botev Plovdiv | 2 : 1 |
| 01.12.2023 | Arda Kardzhali - Botev Plovdiv | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Arda Kardzhali - Botev Vratsa | 2 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali | 0 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Arda Kardzhali - Lokomotiv Sofia | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Dunav Ruse - Arda Kardzhali | 0 - 2 | W |
| 31.07.2026 | CSKA 1948 - Arda Kardzhali | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Botev Plovdiv - Levski Sofia | 1 - 3 | L |
| 24.08.2026 | Botev Vratsa - Botev Plovdiv | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Ludogorets - Botev Plovdiv | 2 - 0 | L |
| 10.08.2026 | Botev Plovdiv - Spartak Varna | 3 - 2 | W |
| 01.08.2026 | Botev Plovdiv - Cherno More Varna | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Arda Kardzhali и Botev Plovdiv е насрочена за 04.09.2026 18:15 в First League. Посоченият стадион е Arena Arda, Kardzhali. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Arda Kardzhali е на позиция 5 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е WWWWL. Botev Plovdiv е на позиция 9 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е LLLWW.
Arda Kardzhali има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWDLDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Botev Plovdiv има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWLDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Arda Kardzhali има 5 победи, равенствата са 2, а Botev Plovdiv има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Arda Kardzhali -0.25 / Botev Plovdiv +0.25 подкрепя Arda Kardzhali със средна промяна 2.98 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Arda Kardzhali като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Botev Plovdiv като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между Arda Kardzhali и Botev Plovdiv завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Arda Kardzhali като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Arda Kardzhali получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Botev Plovdiv като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Botev Plovdiv получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Arda Kardzhali с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.98 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.