📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W L W W W
Владение на топката
51%
49%
12
Общо удари
7
3
Точни удари
2
9
Неточни удари
5
3
Корнери
7
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Levski Sofia 🟡 Равенства CSKA 1948 🔴
Дата Мач Резултат
25.05.2026 CSKA 1948 - Levski Sofia 0 : 0
02.05.2026 Levski Sofia - CSKA 1948 1 : 0
22.02.2026 CSKA 1948 - Levski Sofia 1 : 3
31.08.2025 Levski Sofia - CSKA 1948 2 : 1
03.04.2025 Levski Sofia - CSKA 1948 2 : 0
15.09.2024 CSKA 1948 - Levski Sofia 2 : 4
07.11.2023 CSKA 1948 - Levski Sofia 1 : 0
15.07.2023 Levski Sofia - CSKA 1948 1 : 2
14.05.2023 CSKA 1948 - Levski Sofia 2 : 2
29.10.2022 Levski Sofia - CSKA 1948 0 : 0

🗓 Последни мачове: Levski Sofia

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Slavia Sofia - Levski Sofia 1 - 2 W
30.08.2026 Botev Plovdiv - Levski Sofia 1 - 3 W
26.08.2026 AEK Athens FC - Levski Sofia 4 - 0 L
22.08.2026 Levski Sofia - Spartak Varna 6 - 0 W
18.08.2026 Levski Sofia - AEK Athens FC 0 - 0 D

📆 Последни мачове: CSKA 1948

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 CSKA 1948 - Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 W
23.08.2026 Septemvri Sofia - CSKA 1948 1 - 0 L
14.08.2026 CSKA 1948 - Cherno More Varna 4 - 1 W
11.08.2026 CSKA 1948 - Panathinaikos 1 - 2 L
08.08.2026 Lokomotiv Sofia - CSKA 1948 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Levski Sofia и CSKA 1948 е насрочена за 05.09.2026 18:15 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Levski Sofia е на позиция 1 с 21 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:2. Записаната форма е WWWWW. CSKA 1948 е на позиция 4 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е WLWWW.

Последни резултати

Levski Sofia има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDWWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. CSKA 1948 има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWDWDWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Levski Sofia има 5 победи, равенствата са 3, а CSKA 1948 има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Levski Sofia с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.39%, 24.63% и 14.98%. Разликата в моделния momentum е 45.41 пункта в полза на Levski Sofia. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.40%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Levski Sofia 0 / CSKA 1948 0 подкрепя Levski Sofia със средна промяна 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Levski Sofia като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 0.75 жълти, 0.00 червени и 0.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA 1948 като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 7 завършени мача (71.4% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:10 · Заключен: 2026-09-05 19:55:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Levski Sofia и CSKA 1948 завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.9. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Levski Sofia като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 0.75 жълти, 0 червени и 0.75 общо картона на мач. В този двубой Levski Sofia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA 1948 като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой CSKA 1948 получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Levski Sofia с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:41:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.