📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Stadion Lokomotiv , Plovdiv
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
39%
61%
8
Общо удари
12
4
Точни удари
6
4
Неточни удари
6
3
Корнери
3
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Lokomotiv Plovdiv 🟡 Равенства Cherno More Varna 🔴
Дата Мач Резултат
12.05.2026 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv 2 : 0
26.04.2026 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna 0 : 1
15.02.2026 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna 1 : 1
23.08.2025 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv 1 : 1
08.02.2025 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv 1 : 2
19.08.2024 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna 1 : 2
28.04.2024 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv 1 : 0
08.04.2024 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna 1 : 0
07.10.2023 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv 2 : 2
02.06.2023 Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna 2 : 1

🗓 Последни мачове: Lokomotiv Plovdiv

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 CSKA 1948 - Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 L
24.08.2026 Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali 0 - 1 L
16.08.2026 Lokomotiv Plovdiv - Dunav Ruse 1 - 2 L
07.08.2026 Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 L
03.08.2026 Spartak Varna - Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Cherno More Varna

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 CSKA Sofia - Cherno More Varna 3 - 1 L
21.08.2026 Cherno More Varna - Dunav Ruse 3 - 1 W
14.08.2026 CSKA 1948 - Cherno More Varna 4 - 1 L
09.08.2026 Cherno More Varna - Ludogorets 2 - 3 L
01.08.2026 Botev Plovdiv - Cherno More Varna 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lokomotiv Plovdiv и Cherno More Varna е насрочена за 06.09.2026 16:00 в First League. Посоченият стадион е Stadion Lokomotiv, Plovdiv. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lokomotiv Plovdiv е на позиция 14 с 3 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е LLLLL. Cherno More Varna е на позиция 11 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Lokomotiv Plovdiv има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWLWWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Cherno More Varna има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLDDDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Lokomotiv Plovdiv има 3 победи, равенствата са 3, а Cherno More Varna има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lokomotiv Plovdiv -1 / Cherno More Varna +1 подкрепя Cherno More Varna със средна промяна 2.26 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Lokomotiv Plovdiv като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cherno More Varna като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:24 · Заключен: 2026-09-06 17:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lokomotiv Plovdiv и Cherno More Varna завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.2. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Lokomotiv Plovdiv като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Lokomotiv Plovdiv получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cherno More Varna като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Cherno More Varna получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Cherno More Varna с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.26 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 20:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.