Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.02.2026 | Lokomotiv Sofia - Ludogorets | 1 : 3 |
| 17.08.2025 | Ludogorets - Lokomotiv Sofia | 0 : 0 |
| 09.03.2025 | Lokomotiv Sofia - Ludogorets | 1 : 2 |
| 21.09.2024 | Ludogorets - Lokomotiv Sofia | 2 : 0 |
| 16.03.2024 | Ludogorets - Lokomotiv Sofia | 6 : 0 |
| 24.09.2023 | Lokomotiv Sofia - Ludogorets | 1 : 3 |
| 21.04.2023 | Ludogorets - Lokomotiv Sofia | 1 : 0 |
| 01.10.2022 | Lokomotiv Sofia - Ludogorets | 1 : 0 |
| 05.12.2021 | Lokomotiv Sofia - Ludogorets | 2 : 4 |
| 21.08.2021 | Ludogorets - Lokomotiv Sofia | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Dunav Ruse - Lokomotiv Sofia | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia | - | |
| 17.08.2026 | Arda Kardzhali - Lokomotiv Sofia | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Lokomotiv Sofia - CSKA 1948 | 1 - 3 | L |
| 31.07.2026 | Slavia Sofia - Lokomotiv Sofia | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Ludogorets - Slavia Sofia | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Ludogorets - Botev Plovdiv | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Cherno More Varna - Ludogorets | 2 - 3 | W |
| 02.08.2026 | Ludogorets - Botev Vratsa | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Lokomotiv Sofia и Ludogorets е насрочена за 06.09.2026 18:15 в First League. Посоченият стадион е Stadion Lokomotiv, Sofia. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lokomotiv Sofia е на позиция 13 с 3 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:4. Записаната форма е DLLDL. Ludogorets е на позиция 3 с 17 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:1. Записаната форма е DDWWW.
Lokomotiv Sofia има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDLDDDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ludogorets има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWDWLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Lokomotiv Sofia има 1 победи, равенствата са 1, а Ludogorets има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.53; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Ludogorets с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 16.32%, 22.34% и 61.34%. Разликата в моделния momentum е 45.02 пункта в полза на Ludogorets. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.16%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lokomotiv Sofia 0 / Ludogorets 0 подкрепя Ludogorets със средна промяна 1.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Lokomotiv Sofia като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ludogorets като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Lokomotiv Sofia и Ludogorets завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.53. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lokomotiv Sofia като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Lokomotiv Sofia получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ludogorets като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Ludogorets получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ludogorets с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.