Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.11.2025 | Spartak Varna - CSKA Sofia | 0 : 4 |
| 26.07.2025 | CSKA Sofia - Spartak Varna | 1 : 1 |
| 13.05.2025 | CSKA Sofia - Spartak Varna | 5 : 0 |
| 26.04.2025 | Spartak Varna - CSKA Sofia | 0 : 1 |
| 15.12.2024 | Spartak Varna - CSKA Sofia | 2 : 3 |
| 03.12.2024 | CSKA Sofia - Spartak Varna | 3 : 1 |
| 03.08.2024 | Spartak Varna - CSKA Sofia | 3 : 0 |
| 18.03.2023 | CSKA Sofia - Spartak Varna | 1 : 0 |
| 03.09.2022 | Spartak Varna - CSKA Sofia | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Spartak Varna - Ludogorets | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Levski Sofia - Spartak Varna | 6 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Spartak Varna - Septemvri Sofia | 0 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Botev Plovdiv - Spartak Varna | 3 - 2 | L |
| 03.08.2026 | Spartak Varna - Lokomotiv Plovdiv | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CSKA Sofia - Cherno More Varna | 3 - 1 | W |
| 27.08.2026 | CSKA Sofia - OFI | 0 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Lokomotiv Sofia - CSKA Sofia | - | |
| 20.08.2026 | OFI - CSKA Sofia | 3 - 0 | L |
| 16.08.2026 | CSKA Sofia - Botev Vratsa | 5 - 0 | W |
Предстоящата среща между Spartak Varna и CSKA Sofia е насрочена за 05.09.2026 16:00 в First League. Посоченият стадион е Stadion Spartak, Varna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Spartak Varna е на позиция 6 с 8 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е DLLLW. CSKA Sofia е на позиция 3 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:3. Записаната форма е WWWWW.
Spartak Varna има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWWDWDL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. CSKA Sofia има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLWWWDW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи Spartak Varna има 1 победи, равенствата са 1, а CSKA Sofia има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.89. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.93; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 94%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за CSKA Sofia с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 16.14%, 23.20% и 60.66%. Разликата в моделния momentum е 44.52 пункта в полза на CSKA Sofia. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.19%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Spartak Varna 0 / CSKA Sofia 0 подкрепя CSKA Sofia със средна промяна 1.52 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Spartak Varna като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA Sofia като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Spartak Varna и CSKA Sofia завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.89 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.93. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Spartak Varna като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Spartak Varna получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA Sofia като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой CSKA Sofia получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше CSKA Sofia с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.52 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.