Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.05.2026 | Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia | 1 : 1 |
| 03.12.2025 | CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 2 : 1 |
| 02.08.2025 | Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia | 1 : 0 |
| 12.04.2025 | CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 2 : 0 |
| 02.11.2024 | Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia | 2 : 2 |
| 26.05.2024 | Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia | 1 : 0 |
| 03.04.2024 | CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 1 : 2 |
| 02.10.2023 | Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia | 0 : 2 |
| 27.05.2023 | CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 1 : 0 |
| 04.03.2023 | CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets | 0 - 3 | L |
| 26.10.2026 | Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia | 0 - 0 | D |
| 21.10.2026 | Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv | 0 - 1 | W |
| 16.10.2026 | Yantra 2019 - Lokomotiv Plovdiv | 0 - 2 | W |
| 10.10.2026 | Lokomotiv Sofia - Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | CSKA Sofia - Slavia Sofia | 0 - 0 | D |
| 26.10.2026 | CSKA Sofia - Ludogorets | 2 - 0 | W |
| 22.10.2026 | FC Nordsjaelland - CSKA Sofia | 2 - 2 | D |
| 18.10.2026 | Nesebar - CSKA Sofia | 0 - 2 | W |
| 15.10.2026 | CSKA Sofia - Monaco | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Lokomotiv Plovdiv и CSKA Sofia е насрочена за 20.09.2026 14:45 в First League. Посоченият стадион е Stadion Lokomotiv, Plovdiv. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lokomotiv Plovdiv е на позиция 11 с 6 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 4:12. Записаната форма е LWLLL. CSKA Sofia е на позиция 2 с 23 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 23:6. Записаната форма е WWDWW.
Lokomotiv Plovdiv има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLLWLW. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. CSKA Sofia има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLLWLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Lokomotiv Plovdiv има 3 победи, равенствата са 3, а CSKA Sofia има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 99%; над 9.5 корнера — 88%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за CSKA Sofia с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 15.09%, 24.82% и 60.08%. Разликата в моделния momentum е 44.99 пункта в полза на CSKA Sofia. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.57 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.67%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Има текущ потвърден reversal сигнал за Home +1. Той е пазарен индикатор, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Lokomotiv Plovdiv като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA Sofia като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Lokomotiv Plovdiv и CSKA Sofia завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.4. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 88%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lokomotiv Plovdiv като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Lokomotiv Plovdiv получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA Sofia като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой CSKA Sofia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lokomotiv Plovdiv с хендикап +1. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.