Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.11.2025 | Hobro - Hvidovre | 0 : 1 |
| 29.08.2025 | Hvidovre - Hobro | 1 : 1 |
| 29.11.2024 | Hvidovre - Hobro | 1 : 0 |
| 17.08.2024 | Hobro - Hvidovre | 1 : 1 |
| 12.03.2023 | Hobro - Hvidovre | 2 : 2 |
| 01.09.2022 | Hvidovre - Hobro | 6 : 0 |
| 19.11.2021 | Hobro - Hvidovre | 2 : 1 |
| 30.08.2021 | Hvidovre - Hobro | 2 : 2 |
| 27.05.2021 | Hvidovre - Hobro | 4 : 0 |
| 24.04.2021 | Hobro - Hvidovre | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hillerød - Hobro | 3 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Hobro - Aalborg | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Esbjerg - Hobro | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Hobro - AB Copenhagen | 1 - 0 | W |
| 05.08.2026 | Hobro - Vendsyssel FF | 0 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hvidovre - FC Fredericia | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | AB Copenhagen - Hvidovre | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | HB Koge - Hvidovre | 0 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Hvidovre - Esbjerg | 2 - 1 | W |
| 06.08.2026 | Naestved - Hvidovre | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Hobro и Hvidovre е насрочена за 04.09.2026 16:00 в 1. Division. Посоченият стадион е DS Arena, Hobro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hobro е на позиция 2 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е WWWWL. Hvidovre е на позиция 3 с 11 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е DWWWD.
Hobro има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWLWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Hvidovre има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLWDDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Hobro има 1 победи, равенствата са 5, а Hvidovre има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hobro -1 / Hvidovre +1 подкрепя Hobro със средна промяна 3.05 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.56% при 485 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Hobro като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hvidovre като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 6 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Hobro и Hvidovre завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Hobro като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Hobro получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hvidovre като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Hvidovre получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hobro с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 3.05 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.