Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.07.2026 | Esbjerg - FC Fredericia | 0 : 1 |
| 27.04.2025 | FC Fredericia - Esbjerg | 1 : 1 |
| 22.04.2025 | Esbjerg - FC Fredericia | 0 : 2 |
| 19.10.2024 | Esbjerg - FC Fredericia | 0 : 3 |
| 11.08.2024 | FC Fredericia - Esbjerg | 4 : 0 |
| 13.07.2024 | Esbjerg - FC Fredericia | 2 : 2 |
| 23.10.2021 | Esbjerg - FC Fredericia | 1 : 2 |
| 17.08.2021 | FC Fredericia - Esbjerg | 1 : 0 |
| 10.05.2021 | Esbjerg - FC Fredericia | 1 : 2 |
| 05.04.2021 | FC Fredericia - Esbjerg | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hvidovre - FC Fredericia | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | FC Fredericia - Odense | 1 - 2 | L |
| 21.08.2026 | FC Fredericia - Aarhus Fremad | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Aalborg - FC Fredericia | 0 - 3 | W |
| 09.08.2026 | FC Fredericia - Vendsyssel FF | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Esbjerg - Vendsyssel FF | 0 - 2 | L |
| 25.08.2026 | Skive - Esbjerg | 1 - 5 | W |
| 21.08.2026 | Vejle - Esbjerg | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Esbjerg - Hobro | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Hvidovre - Esbjerg | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между FC Fredericia и Esbjerg е насрочена за 05.09.2026 12:00 в 1. Division. Посоченият стадион е Monjasa Park, Fredericia. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Fredericia е на позиция 4 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е DWDDW. Esbjerg е на позиция 9 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е LLLWD.
FC Fredericia има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDWDWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Esbjerg има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWWDLL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи FC Fredericia има 7 победи, равенствата са 2, а Esbjerg има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FC Fredericia с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.21%, 19.60% и 16.19%. Разликата в моделния momentum е 48.02 пункта в полза на FC Fredericia. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.90%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Fredericia +0.25 / Esbjerg -0.25 подкрепя FC Fredericia със средна промяна 1.70 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на FC Fredericia като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 6 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Esbjerg като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).
Срещата между FC Fredericia и Esbjerg завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Fredericia като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой FC Fredericia получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Esbjerg като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Esbjerg получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Fredericia с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.7 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.