📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
3
🏟
✔ Краен резултат
0
D W D D L
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 AB Copenhagen 🟡 Равенства Esbjerg 🔴
Дата Мач Резултат
31.05.2024 Esbjerg - AB Copenhagen 6 : 0
14.04.2024 AB Copenhagen - Esbjerg 2 : 1
10.03.2024 Esbjerg - AB Copenhagen 2 : 1
02.09.2023 AB Copenhagen - Esbjerg 0 : 3
27.05.2023 AB Copenhagen - Esbjerg 1 : 1
30.04.2023 Esbjerg - AB Copenhagen 0 : 2
10.04.2023 AB Copenhagen - Esbjerg 0 : 0
21.08.2022 Esbjerg - AB Copenhagen 3 : 2
06.11.2019 AB Copenhagen - Esbjerg 1 : 2
13.04.2012 Esbjerg - AB Copenhagen 3 : 0

🗓 Последни мачове: AB Copenhagen

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 FC Fredericia - AB Copenhagen 3 - 1 L
27.10.2026 AB Copenhagen - Brondby 1 - 2 L
24.10.2026 AB Copenhagen - Kolding IF 1 - 0 W
16.10.2026 HB Koge - AB Copenhagen 2 - 3 W
09.10.2026 AB Copenhagen - Aarhus Fremad 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Esbjerg

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Esbjerg - Hvidovre 1 - 1 D
28.10.2026 Esbjerg - FC Nordsjaelland 0 - 1 L
24.10.2026 Esbjerg - FC Fredericia 2 - 1 W
16.10.2026 Aarhus Fremad - Esbjerg 0 - 0 D
10.10.2026 Esbjerg - Aalborg 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между AB Copenhagen и Esbjerg е насрочена за 19.09.2026 12:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

AB Copenhagen е на позиция 10 с 6 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 8:10. Записаната форма е LLLDW. Esbjerg е на позиция 11 с 5 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 10:16. Записаната форма е DLLLL.

Последни резултати

AB Copenhagen има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWDWLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Esbjerg има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWLLLWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи AB Copenhagen има 2 победи, равенствата са 2, а Esbjerg има 6 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на AB Copenhagen като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на Esbjerg като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.33 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие).

Генериран: 2026-09-19 11:30:03 · Заключен: 2026-09-19 13:40:26

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между AB Copenhagen и Esbjerg завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на AB Copenhagen като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой AB Copenhagen получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Esbjerg като гост беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0.33 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Esbjerg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 16:21:27
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.