📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W W
2
🏟
✔ Краен резултат
0
3
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Vardar Skopje 🟡 Равенства Shkëndija Haraçinë 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Vardar Skopje

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Vardar Skopje - Struga 0 - 1 L
28.10.2026 Vardar Skopje - Tikveš 1 - 3 L
24.10.2026 Shkendija - Vardar Skopje 0 - 0 D
17.10.2026 Bregalnica Štip - Vardar Skopje 0 - 1 W
11.10.2026 Skopje - Vardar Skopje 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Shkëndija Haraçinë

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Shkëndija Haraçinë - Tikveš 1 - 1 D
28.10.2026 Bashkimi Kumanovo - Shkëndija Haraçinë 0 - 2 W
23.10.2026 Sileks - Shkëndija Haraçinë 2 - 0 L
17.10.2026 Shkëndija Haraçinë - Struga 0 - 2 L
11.10.2026 Shkëndija Haraçinë - Shkendija 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vardar Skopje и Shkëndija Haraçinë е насрочена за 19.09.2026 18:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vardar Skopje е на позиция 5 с 11 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 12:8. Записаната форма е DWDWL. Shkëndija Haraçinë е на позиция 4 с 13 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:7. Записаната форма е WWWLW.

Последни резултати

Vardar Skopje има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWLLLWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Shkëndija Haraçinë има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWDLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Vardar Skopje с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 69.17%, 17.98% и 12.85%. Разликата в моделния momentum е 56.32 пункта в полза на Vardar Skopje. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.08%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vardar Skopje като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Shkëndija Haraçinë като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-19 18:02:40 · Заключен: 2026-09-19 20:06:15

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vardar Skopje и Shkëndija Haraçinë завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vardar Skopje като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Vardar Skopje получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shkëndija Haraçinë като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Shkëndija Haraçinë получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 22:31:28
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.