📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W W
0
🏟 Toše Proeski Arena , Skopje
✔ Краен резултат
1
W W W L W
4
Жълти картони
5
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Vardar Skopje 🟡 Равенства Struga 🔴
Дата Мач Резултат
16.08.2026 Struga - Vardar Skopje 1 : 0
15.05.2026 Struga - Vardar Skopje 0 : 1
28.02.2026 Struga - Vardar Skopje 1 : 1
05.10.2025 Vardar Skopje - Struga 2 : 2
21.05.2025 Vardar Skopje - Struga 2 : 0
06.05.2025 Vardar Skopje - Struga 0 : 0
22.02.2025 Struga - Vardar Skopje 0 : 2
05.10.2024 Vardar Skopje - Struga 1 : 4
07.04.2024 Vardar Skopje - Struga 1 : 0
29.11.2023 Vardar Skopje - Struga 1 : 3

🗓 Последни мачове: Vardar Skopje

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Vardar Skopje - Struga 0 - 1 L
28.10.2026 Vardar Skopje - Tikveš 1 - 3 L
24.10.2026 Shkendija - Vardar Skopje 0 - 0 D
17.10.2026 Bregalnica Štip - Vardar Skopje 0 - 1 W
11.10.2026 Skopje - Vardar Skopje 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Struga

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Vardar Skopje - Struga 0 - 1 W
28.10.2026 Struga - Belasica 2 - 0 W
24.10.2026 Struga - Skopje 4 - 0 W
17.10.2026 Shkëndija Haraçinë - Struga 0 - 2 W
12.10.2026 Bashkimi Kumanovo - Struga 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vardar Skopje и Struga е насрочена за 02.11.2026 13:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vardar Skopje е на позиция 4 с 21 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 17:9. Записаната форма е DWWWD. Struga е на позиция 2 с 23 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 26:7. Записаната форма е WWLWD.

Последни резултати

Vardar Skopje има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWDWWDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Struga има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDWWWL. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vardar Skopje има 4 победи, равенствата са 3, а Struga има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vardar Skopje -1 / Struga +1 подкрепя Vardar Skopje със средна промяна 4.94 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vardar Skopje като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие). Дисциплинарният профил на Struga като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.20 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 11 завършени мача (90.9% покритие).

Генериран: 2026-11-01 19:00:06 · Заключен: 2026-11-02 13:40:49

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vardar Skopje и Struga завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vardar Skopje като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Vardar Skopje получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Struga като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0.2 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Struga получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vardar Skopje с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.94 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-02 16:32:56
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.