📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Dunajska Streda 🟡 Равенства Slovan Bratislava 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Slovan Bratislava - Dunajska Streda 1 : 0
04.04.2026 Dunajska Streda - Slovan Bratislava 0 : 3
07.02.2026 Dunajska Streda - Slovan Bratislava 0 : 3
20.09.2025 Slovan Bratislava - Dunajska Streda 3 : 2
26.04.2025 Dunajska Streda - Slovan Bratislava 2 : 1
12.04.2025 Slovan Bratislava - Dunajska Streda 2 : 2
14.12.2024 Slovan Bratislava - Dunajska Streda 2 : 1
14.09.2024 Dunajska Streda - Slovan Bratislava 1 : 2
28.04.2024 Dunajska Streda - Slovan Bratislava 5 : 3
13.04.2024 Slovan Bratislava - Dunajska Streda 0 : 0

🗓 Последни мачове: Dunajska Streda

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Veľké Ludince - Dunajska Streda 0 - 0 D
30.08.2026 Skalica - Dunajska Streda 1 - 6 W
22.08.2026 Dunajska Streda - Podbrezová 5 - 0 W
19.08.2026 Svaty Peter - Dunajska Streda 0 - 13 W
16.08.2026 Komárno - Dunajska Streda 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Slovan Bratislava

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Slovan Nitra-Chrenová - Slovan Bratislava 0 - 8 W
30.08.2026 Slovan Bratislava - Zemplín Michalovce 1 - 2 L
26.08.2026 Celje - Slovan Bratislava 1 - 2 W
22.08.2026 FK Košice - Slovan Bratislava 1 - 2 W
19.08.2026 Slovan Bratislava - Celje 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dunajska Streda и Slovan Bratislava е насрочена за 05.09.2026 18:30 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dunajska Streda е на позиция 3 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е WWWD. Slovan Bratislava е на позиция 2 с 12 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:0. Записаната форма е WWWW.

Последни резултати

Dunajska Streda има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDLWWDW. Средните стойности са 3.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Slovan Bratislava има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDWWWWD. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dunajska Streda има 2 победи, равенствата са 2, а Slovan Bratislava има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 50%; Под 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.95; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dunajska Streda -1.25 / Slovan Bratislava +1.25 подкрепя Slovan Bratislava със средна промяна 1.85 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.86% при 556 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dunajska Streda като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dunajska Streda и Slovan Bratislava завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.3 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dunajska Streda като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Dunajska Streda получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slovan Bratislava с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.85 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:52:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.