📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L W D D
3
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

2
1
7
🟢 FK Košice 🟡 Равенства Dukla Banská Bystrica 🔴
Дата Мач Резултат
15.02.2025 FK Košice - Dukla Banská Bystrica 4 : 0
28.09.2024 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 2 : 3
03.05.2024 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 2 : 1
06.04.2024 FK Košice - Dukla Banská Bystrica 0 : 1
02.03.2024 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 1 : 1
21.10.2023 FK Košice - Dukla Banská Bystrica 2 : 4
28.01.2023 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 4 : 1
05.03.2022 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 3 : 1
13.08.2021 FK Košice - Dukla Banská Bystrica 1 : 2
24.04.2021 Dukla Banská Bystrica - FK Košice 2 : 0

🗓 Последни мачове: FK Košice

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Harichovce - FK Košice 0 - 7 W
29.08.2026 Podbrezová - FK Košice 2 - 2 D
22.08.2026 FK Košice - Slovan Bratislava 1 - 2 L
19.08.2026 Raslavice - FK Košice 0 - 5 W
15.08.2026 Skalica - FK Košice 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Dukla Banská Bystrica

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Fiľakovo - Dukla Banská Bystrica 0 - 2 W
29.08.2026 Dukla Banská Bystrica - Komárno 2 - 2 D
22.08.2026 Ružomberok - Dukla Banská Bystrica 0 - 1 W
19.08.2026 Lovca - Dukla Banská Bystrica 0 - 2 W
15.08.2026 Dukla Banská Bystrica - Žilina 3 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FK Košice и Dukla Banská Bystrica е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Super Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FK Košice е на позиция 7 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:7. Записаната форма е LWDD. Dukla Banská Bystrica е на позиция 9 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:6. Записаната форма е WLLLL.

Последни резултати

FK Košice има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWDDWWD. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Dukla Banská Bystrica има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLLLLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FK Košice има 2 победи, равенствата са 1, а Dukla Banská Bystrica има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FK Košice с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.49%, 21.65% и 17.86%. Разликата в моделния momentum е 42.63 пункта в полза на FK Košice. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.55 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.24%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FK Košice 0 / Dukla Banská Bystrica 0 подкрепя FK Košice със средна промяна 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FK Košice като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Dukla Banská Bystrica като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.67 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 66.7% и 66.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 4 от 6 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:37 · Заключен: 2026-09-06 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FK Košice и Dukla Banská Bystrica завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FK Košice с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:51:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.