📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L L ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W L L D D
1
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 San Carlos 🟡 Равенства Puntarenas FC 🔴
Дата Мач Резултат
05.03.2026 Puntarenas FC - San Carlos 0 : 0
22.01.2026 San Carlos - Puntarenas FC 1 : 0
24.11.2025 San Carlos - Puntarenas FC 1 : 1
26.07.2025 Puntarenas FC - San Carlos 1 : 2
12.04.2025 Puntarenas FC - San Carlos 1 : 0
16.02.2025 San Carlos - Puntarenas FC 0 : 1
01.12.2024 Puntarenas FC - San Carlos 0 : 1
16.09.2024 San Carlos - Puntarenas FC 2 : 1
27.04.2024 Puntarenas FC - San Carlos 2 : 2
25.02.2024 San Carlos - Puntarenas FC 1 : 1

🗓 Последни мачове: San Carlos

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 San Carlos - Puntarenas FC 1 - 2 L
24.08.2026 LD Alajuelense - San Carlos 0 - 1 W
15.08.2026 San Carlos - CS Herediano 1 - 0 W
09.08.2026 Inter San Carlos - San Carlos 2 - 0 L
02.08.2026 Deportivo Saprissa - San Carlos 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Puntarenas FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 San Carlos - Puntarenas FC 1 - 2 W
22.08.2026 Puntarenas FC - Perez Zeledon 1 - 0 W
15.08.2026 LD Alajuelense - Puntarenas FC 2 - 1 L
09.08.2026 Puntarenas FC - Deportivo Saprissa 0 - 2 L
01.08.2026 Puntarenas FC - Sporting San Jose 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Carlos и Puntarenas FC е насрочена за 30.08.2026 22:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Carlos е на позиция 6 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е WWLL. Puntarenas FC е на позиция 7 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WLLDD.

Последни резултати

San Carlos има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDLLWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Puntarenas FC има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDDLLLDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи San Carlos има 4 победи, равенствата са 4, а Puntarenas FC има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Carlos -1.25 / Puntarenas FC +1.25 подкрепя Puntarenas FC със средна промяна 1.05 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Puntarenas FC като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:25 · Заключен: 2026-08-30 23:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Carlos и Puntarenas FC завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.8 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Puntarenas FC като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Puntarenas FC получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Puntarenas FC с хендикап +1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.05 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 02:31:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.