Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.03.2026 | Jong Ajax - Almere City FC | 0 : 2 |
| 05.12.2025 | Almere City FC - Jong Ajax | 3 : 2 |
| 17.03.2023 | Jong Ajax - Almere City FC | 0 : 2 |
| 14.10.2022 | Almere City FC - Jong Ajax | 2 : 3 |
| 21.02.2022 | Jong Ajax - Almere City FC | 1 : 3 |
| 17.09.2021 | Almere City FC - Jong Ajax | 2 : 4 |
| 30.04.2021 | Almere City FC - Jong Ajax | 1 : 0 |
| 30.10.2020 | Jong Ajax - Almere City FC | 1 : 4 |
| 01.08.2020 | Almere City FC - Jong Ajax | 2 : 0 |
| 30.08.2019 | Jong Ajax - Almere City FC | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | De Graafschap - Almere City FC | 1 - 4 | W |
| 21.08.2026 | Vitesse - Almere City FC | 0 - 3 | W |
| 14.08.2026 | Almere City FC - Jong PSV U21 | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Den Bosch - Almere City FC | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Emmen - Almere City FC | 4 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Jong PSV U21 - Jong Ajax | 1 - 1 | D |
| 28.08.2026 | Jong Ajax - Helmond Sport | 3 - 2 | W |
| 22.08.2026 | NAC Breda - Jong Ajax | 3 - 2 | L |
| 17.08.2026 | Jong Ajax - Emmen | 4 - 6 | L |
| 07.08.2026 | Dordrecht - Jong Ajax | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Almere City FC и Jong Ajax е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е Yanmar Stadion, Almere. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Almere City FC е на позиция 9 с 0 точки. Jong Ajax е на позиция 18 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0.
Almere City FC има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLDWLLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Jong Ajax има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLLLWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Almere City FC има 7 победи, равенствата са 0, а Jong Ajax има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Almere City FC с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.38%, 17.87% и 18.76%. Разликата в моделния momentum е 44.62 пункта в полза на Almere City FC. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Almere City FC -0.25 / Jong Ajax +0.25 подкрепя Jong Ajax със средна промяна 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.15% при 457 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Almere City FC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Jong Ajax като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Almere City FC и Jong Ajax завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Almere City FC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Almere City FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Jong Ajax като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Jong Ajax получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Jong Ajax с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.61 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.