📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
5
🏟 De Oude Meerdijk , Emmen
✔ Краен резултат
3
? ? ? ? ?
Владение на топката
51%
49%
18
Общо удари
10
9
Точни удари
7
6
Неточни удари
1
7
Корнери
2
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
4
3
Блокирани удари
2
4
Спасявания
4
11
Нарушения
11
298
Точни пасове
300
360
Общо пасове
364
10
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

5
2
3
🟢 Emmen 🟡 Равенства FC Volendam 🔴
Дата Мач Резултат
15.02.2025 Emmen - FC Volendam 1 : 2
18.08.2024 FC Volendam - Emmen 0 : 1
04.03.2023 FC Volendam - Emmen 3 : 1
14.10.2022 Emmen - FC Volendam 1 : 1
14.03.2022 Emmen - FC Volendam 4 : 1
05.11.2021 FC Volendam - Emmen 2 : 2
26.10.2021 FC Volendam - Emmen 0 : 3
06.04.2018 Emmen - FC Volendam 2 : 3
24.11.2017 FC Volendam - Emmen 2 : 3
03.02.2017 Emmen - FC Volendam 3 : 1

🗓 Последни мачове: Emmen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 VVV Venlo - Emmen 4 - 0 L
21.08.2026 Emmen - Jong AZ 3 - 1 W
17.08.2026 Jong Ajax - Emmen 4 - 6 W
07.08.2026 Emmen - Roda 1 - 0 W
01.08.2026 Emmen - Almere City FC 4 - 0 W

📆 Последни мачове: FC Volendam

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC Volendam - Dordrecht 6 - 1 W
21.08.2026 MVV - FC Volendam 1 - 0 L
15.08.2026 FC Volendam - FC OSS 3 - 0 W
10.08.2026 Jong PSV U21 - FC Volendam 3 - 2 L
02.08.2026 FC Volendam - Ajax 1 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Emmen и FC Volendam е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Eerste Divisie. Посоченият стадион е De Oude Meerdijk, Emmen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Emmen е на позиция 6 с 0 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. FC Volendam е на позиция 11 с 0 точки.

Последни резултати

Emmen има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLWDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Volendam има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLWLLWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Emmen има 5 победи, равенствата са 2, а FC Volendam има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Emmen -1 / FC Volendam +1 подкрепя Emmen със средна промяна 7.21 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 36 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36). Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.69% при 1104 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Emmen като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Volendam като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:00:07 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Emmen и FC Volendam завърши при резултат 5:3. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.1. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Emmen като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Emmen получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Volendam като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой FC Volendam получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Emmen с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 7.21 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 5:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.